امروز برابر است با :1403-04-27
تعمیرگاه نیسان مورانو

بهترین تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران

تعمیرگاه نیسان مورانو

تعمیرات نیسان مورانو به دلیل نیازمندی به تخصص و توانایی بالا در زمینه شناخت و بررسی ماشین های خارجی و همچنین تخصص و فوق العاده بالا در زمینه تعمیر ماشین، باید به مراکز معتبر و حرفه ای سپرده شود تا بدین ترتیب تمام مشکلات موجود در خودرو به بهترین شکل ممکن با حداقل هزینه رفع گردد.

خوشبختانه امروزه تعمیرگاه های مجهز وحرفه‌ای مانند تهران پلاس که در زمینه تعمیر خودروهای خارجی خدمات ارائه می دهد باعث شده اند تا تمام نگرانی های مشتریان در رابطه با تعمیر خودروهای خارجی مخصوصاً مورانو به حداقل برسد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که به دنبال تعمیرگاه نیسان مورانو برای رفع مشکلات خودرو  به بهترین شکل ممکن هستید در این حالت مرکز تهران پلاس می تواند معتبر ترین و مطمئن ترین گزینه برای رفع مشکلات موجود در خودرو باشد.

آشنایی با نیسان مورانو

نیسان مورانو یک خودروی کراس‌ اوور (SUV) است که توسط شرکت خودروسازی نیسان ساخته شده است. این خودرو از سال 2002 تاکنون تولید شده و در نسل‌های مختلفی عرضه شده است. مورانو دارای طراحی مدرن، فضای داخلی بزرگ و امکانات فنی پیشرفته‌ای مانند سیستم‌های ایمنی و رفاهی مدرن است. این خودرو برای استفاده شهری و خارج از شهر مناسب بوده و به عنوان یک خودرو خانوادگی و ورزشی معرفی شده است.

رقبای نیسان مورانو در بازار

مورانو رقبایی چون هیوندای سانتافه، کیا سورنتو، هیوندای توسان و کیا اسپورتیج را در این بازه قیمتی در مقابل خود می‌بیند.

تهران پلاس ( تعمیرگاه نیسان مورانو ) انواع تعمیرات تخصصی موتور مورانو، تعمیر گیربکس مورانو، تعمیر سیستم تعلیق و جلوبندی مورانو، تعمیرات برق و الکترونیک مورانو را با بهره‌گیری از مهندسین و متخصصین کارآزموده و استفاده از تکنولوژی روز دنیا و با کیفیتی بالا انجام می‌دهد. در ادامه به صورت دقیق تر با این خدمات آشنا می شویم.

تعمیر موتور مورانو

یکی از قسمت هایی که در نیسان مورانو عمدتا دچار خرابی می شود موتور خودرو است. هر چند که می توان با سرویس به موقع خودرو خرابی موتور را نیز تا حد زیادی کاهش داد. موتور خودرو دائما در حال کار برای حرکت خودرو و تولید نیروی محرکه است همین امر سبب می شود تا بیشتر از سایر بخش های خودرو دچار فرسودگی شود یکی از موارد که عامل اصلی خرابی موتور مورانو شناخته می شود تمام شدن روغن موتور است.

روغن موتور نقش واسطه ای را دارد که سبب می شود قطعات داخلی موتور در حین حرکت روی هم ساییدگی پیدا نکنند و فروسده نشوند اگر روغن موتور تمام شود این قطعات به هم برخورد کرده و در اغلب موارد می شکنند. تعمیر موتور مورانو علاوه بر زمان به هزینه ی به مراتب بیشتری نسبت به تعویض روغن موتور نیاز دارد. موراد زیر گوشه از خدماتی است که تهران پلاس (تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران) در بخش تعمیر موتور انجام می دهد.

 • تعمیر اساسی موتور شامل یاتاقان زدن و سوختن واشر سرسیلندر و روغن سوزی
 • تعمیر یا تعویض کاتالیزور
 • عیب‌یابی و تعمیر خام سوزی و بد کار کردن موتور
 • رفع صدای اولیه‌ی موتور هنگام استارت و روشن کردن موتور
 • تعمیر ترمز دستی برقی

 تعمیر گیربکس نیسان مورانو

تعمیر گیربکس نیسان مورانو

گیربکس از بخشهای بسیار مهم در خودرو است که عدم کارکرد صحیح در این قسمت می تواند باعث بروز مشکلات جدی در بخش‌های دیگر شود. مثلا بروز صدا زوزه هنگام تعویض دنده یکی از مواردی است که نشان دهنده وجود مشکل در گیربکس نیسان مورانو است. همچنین تعویض روغن گیربکس نیز بسیار حائز اهمیت بوده و به گونه‌ای باید به صورت منظم انجام شود تا هیچگونه مشکلی در این بخش به وجود نیاید. خدمات زیر در بخش تعمیر گیربکس نیسان مورانو تهران پلاس ارائه می شود.

 • تعمیرات اساسی و یا تعویض گیربکس
 • تعمیرات ساعت گیربکس
 • تعمیرات توربین و رفع تقه‌ی تعویض دنده‌ها و گاز هرز
 • عیب‌یابی و تعمیرات کامپیوتر گیربکس

تعمیر سیستم تعلیق و جلوبندی

یکی از وظایف اصلی جلوبندی ایجاد بالانس هنگام رانندگی در سطوح نا هموار می باشد که در صورت عدم کار کرد صحیح این قسمت، ضربات احتمالی در سطح نا هموار ب سر نشینان منتقل شده و شما هنگام رانندگی احساس راحتی نخواهید کرد. معمولاً هنگام بروز مشکل در جلوبندی ممکن است صداهای غیرعادی ایجاد شود و یا نشتی به وجود بیاید که در صورت عدم تعمیر این مورد ممکن است هزینه های بسیار بالایی برای شما ایجاد گردد. موارد زیر گوشه ای از خدمات ارائه شده در بخش جلوبندی و سیستم تعلیق تهران پلاس (تعمیرگاه نیسان مورانو) است.

 • سرویس جلوبندی، تنظیم زاویه‌ی چرخ‌ها و رفع لاستیک سایی
 • تعمیر جعبه فرمان و رفع روغن‌ریزی (با یکسال گارانتی)
 • تعمیر و تعویض کمک‌ها و کمپرسور باد
 • تنظیم ارتفاع خودرو مورانو در تعمیرگاه نیسان مورانو

تعمیرات برقی ، سیم کشی و الکترونیکی

سیم کشی اتومبیل یا برق خودرو یکی از موارد بسیار مهمی است که باعث می گردد تا بخش های مختلف اتومبیل به صورت صحیح عمل کنند از حرکت برف پاک کن ها گرفته تا باز کردن شیشه ها و روشن شدن خودرو و یا استفاده از سیستم صوتی، سنسور ها، رادار ها و موارد دیگر همگی به انرژی نیاز دارند که تمام این انرژی به وسیله سیم کشی و یا برق خودرو تامین می گردد. با توجه به پیچیده بودن سیستم برقی خودرو های خارجی، باید عیب یابی و رفع مشکل خودرو را به تعمیرکار های متخصص و حرفه ای بسپارید. تهران پلاس خدمات برقی زیر با به صورت تخصصی ارائه می کند.

 • عیب‌یابی و تعمیر سیم‌کشی مطابق نقشه‌های کمپانی
 • عیب‌یابی و تعمیرات یونیت‌ها شامل (ECM، TCM، ABS و …
 • تعمیرات سان‌روف
 • عیب‌یابی و تعمیرات کروز و رادار و سنسورهای سپر
 • تعویض ترانس و لامپ‌های زنون
 • شارژ و گاز کولر و تعمیر کمپرسور و نشت‌گیری
 • تعمیر و شفاف‌سازی چراغ‌های جلو

سیم کشی نیسان مورانو

تعمیرگاه نیسان مورانو

در ادامه به چند سوال درباره نیسان مورانو پاسخ می دهیم.

از نیسان مورانو چند مایل می توان انتظار داشت؟

نیسان مورانو می تواند تا 200000 مایل را در طول عمر خود طی کند. حتی با نگهداری و مراقبت مناسب می تواند از 200000 مایل فراتر برود.

چه زمانی باید زنجیر تایم را تعویض کرد؟

معمولاً چند علامت وجود دارد که نشان می دهد زنجیر تایم خودروی شما باید تعویض شود، برخی از آنها ظریف تر از بقیه هستند. مصرف سوخت ضعیف و احتراق ناقص گاه به گاه می تواند ناشی از مشکل زنجیر تایم باشد، همچنین مشکل در استارت زدن خودرو یا موتور در ایجاد صدای تق تق به طور منظم.اگر متوجه صدای غیرعادی از موتور یا هر چیز غیرعادی شدید، باید ماشین را نزد مکانیک خود ببرید.

آنها قادر خواهند بود مشکل را تشخیص دهند و اگر مشکلی در زنجیره زمان وجود دارد، بهتر است تعویض نسبتاً سریع انجام شود. در حالی که تعویض تسمه تایم ممکن است گران باشد، آسیب ناشی از یک زنجیر معیوب برای تعمیر بسیار گران‌تر خواهد بود، بنابراین بهتر است زودتر مشکل را برطرف کنید. با انجام زودهنگام ضربه مالی می توانید از آسیب های عمده موتور که می تواند هزاران دلار هزینه تعمیر کند، جلوگیری کنید.

 تعمیرگاه نیسان مورانو

تعویض زنجیر تایم کاری است که باید توسط یک متخصص واجد شرایط انجام شود تا تعمیری که در خانه انجام می دهید. این یک تعمیر پیچیده و زمان‌بر است و اشتباه کردن آن می‌تواند باعث آسیب جدی و گران قیمت به وسیله نقلیه شما شود.

هزینه تعمیرات نیسان مورانو چقدر است ؟

خوشبختانه هزینه خدمات ارائه شده در این تهران پلاس ( تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران ) بسیار مناسب بوده و به گونه‌ای می تواند تمامی نگرانی های شما را در رابطه با هزینه تعمیر خودرو از بین ببرد. اما با توجه با اینکه مشکلات متفاوتی ممکن است در خودرو های مختلف وجود داشته باشد، تا قبل بازدید و بررسی نمیتوان عدد دقیقی برای هزینه تعمیر بیان کرد.

تعمیرگاه نیسان مورانو در تهران

تعمیرات نیسان مورانو به صورت تخصصی در مرکز تهران پلاس (تعمیرگاه نیسان مورانو) با ضمانت 12 ماهه انجام می شود. این نکته نشان دهنده اعتماد ما به کاری که انجام می دهیم .ما قبل از اینکه دست به تعمیر خودرو شما بزنیم فرایند عیب یابی و مشاوره را به صورت رایگان برای ماشین شما انجام خواهیم داد و پس از آن در صورتی که شما تمایل داشته باشید تعمیر خودرو شما را آغاز خواهیم کرد. پس از اگر در تهران حضور دارید و نیاز به تعمیر خودرو مورانو خود دارید با ما در تماس باشید.

راه های ارتباطی با تهران پلاس

تلفن: ۴۴۵۱۲۹۰۹-۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۵۷۲۱۳۴۱

اینستاگرام: tehranpluscar@

کانال آپارات تهران پلاس

اشتراک گذاری