امروز برابر است با :1403-02-30

سلب مسئولیت

تمامی مقالات مربوط به بخش سلامت , زیبایی , روانشناسی حقوقی و ….. برای آموزش و افزایش اطلاعات کاربران فارسی‌ زبان گردآوری شده‌اند و صرفا جنبه اطلاع‌رسانی دارند.

اطلاعات ارائه‌ شده در مطالب این وب‌ سایت توسط تیم مجله چرخونکی و بنابر نیاز و جست‌ و جوی کاربران وب فارسی گردآوری شده است. هدف از تولید و گردآوری این مطالب صرفا جهت افزایش آگاهی به عموم مردم است.

تحریریه مجله چرخونکی همواره در تلاش بوده است که محتوایی دقیق و صحیح منتشر کند؛ با این حال هیچ‌گاه توصیه‌ نمی‌کند که در موارد حساس از اطلاعات موجود در مقالات استفاده شود و در تمامی موارد،‌ در درجه اول کاربران را به مشورت با پزشکان و متخصصان در هر زمینه مورد نظر دعوت می‌کند.

در نهایت وب‌ سایت چرخونکی مسئولیت هرگونه استفاده از مطالب موجود در این وب سایت یا هر اقدامی که با تکیه بر مطالب این سایت صورت گرفته و منجر به آسیب، اختلال یا عارضه‌ای شده است را از خود سلب می‌کند.

سلب مسئولیت تبلیغات، رپورتاژ و لینک های خارجی

تبلیغات موجود در وبسایت چرخونکی و لینک های خارجی به سایت های مختلف به عنوان منبع یا غیره و رپورتاژهای آگهی (در دسته بندی رپورتاژ) صرفا جنبه اطلاع رسانی داشته و مجله چرخونکی به هیچ وجه این مطالب و سایت ها را تایید یا رد نمی نماید.

مسئولیت محتوای ارائه شده در دسته بندی رپورتاژ یا تبلیغات موجود در سایت تماما برعهده شخص آگهی دهنده است.

این وبسایت در هنگام تولید محتوای خود به وب سایت های مختلفی لینک داده است که برخی آگهی تبلیغاتی (رپورتاژ آگهی) و برخی صرفا لینک‌ برای ارجاع دادن به صفحه‌ای دیگر به عنوان منبع (برای اطلاعات بیشتر و …) هستند. این به معنای تایید استفاده از خدمات و محصولات این وب سایت ها توسط ما نبوده و مسئولیت استفاده از این خدمات یا محصولات برعهده کاربر و سایت ارائه دهنده محصول یا خدمت است.