امروز برابر است با :1403-05-02

این مخلوط نوید پوست درخشان را به شما می دهد

مراقبت از پوست بسیار ذهنی است: چیزی که ممکن است برای کسی موثر باشد ممکن است نتایج دلخواه را برای شما به همراه نداشته باشد. اما اگر هنوز از تعداد نکات و ترفندهای مراقبت از پوست در رسانه‌ های اجتماعی غرق شده‌ اید و نمی‌ دانید که آیا باید آنها را امتحان کنید، نگران نباشید، ما اینجا هستیم تا آنها را برای شما رمزگشایی کنیم.

این تکنیک که نوید پوستی درخشان را با استفاده از مخلوطی از دانه های کتان آسیاب شده، برنج، بادام و قهوه با شیر خام و کپسول ویتامین E می دهد. استفاده از آن به صورت خارجی می تواند منجر به درخشان شدن پوست شود.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مخلوط خشک را درست کنید. یک قسمت از مخلوط را (که به مدت 15 روز در یخچال قابل نگهداری است) استفاده کنید و با مقداری شیر خام و 1 کپسول ویتامین E مخلوط کنید. بگذارید مخلوط به مدت 5-7 دقیقه بماند. و سپس آن را روی صورت خود بمالید. اجازه دهید خشک شود و آن را بشویید.

به گفته کارشناسان، قهوه به دلیل خواص آنتی اکسیدانی و ضد پیری، یکی از مواد اصلی موجود در محصولات مختلف مراقبت از پوست است. اگر چه قهوه می‌ تواند به طرق مختلف مفید باشد، اما استفاده مستقیم از آن روی صورت می‌ تواند باعث تحریک پوست شود.

از مالیدن بیش از حد قهوه روی صورت خودداری کنید

به همین ترتیب، افرادی که پوست حساسی دارند باید از استفاده از دانه کتان روی صورت خود اجتناب کنند، زیرا می تواند باعث ایجاد آلرژی های مختلف و ایجاد بثورات، احساس سوزش و خارش شود.

مواردی که باید در نظر داشت

هنگام استفاده از هر چیزی روی صورت خود احتیاط کنید، زیرا پوست صورت شما حساس تر و شکننده تر است. همیشه قبل از امتحان ترفند های جدید یا درمان های خانگی روی صورت خود برای راهنمایی پزشکی برای جلوگیری از هرگونه واکنش آلرژیک با پزشک خود مشورت کنید.

اشتراک گذاری