امروز برابر است با :1403-04-26

کریستیانو رونالدو پیشنهاد چشمگیری برای بازی در ایران دریافت کرد

بدون شک یکی از مهمترین اتفاقات فوتبالی در قاره آسیا حضور ابر ستاره پرتغالی در لیگ حرفه‌ ای عربستان بود که در سال ۲۰۲۳ به این تیم پیوست.

مطرح شدن لیگ حرفه‌ ای عربستان با حضور ستاره‌ های صاحب نام فوتبال اروپا ظرف یکی دو سال اخیر موجب شد تا برخی از کشورهای منطقه نیز برای مطرح شدن در سطح اول فوتبال باشگاهی به فکر چنین روش‌هایی باشند.

حضور کریستیانو رونالدو در باشگاه النصر عربستان که یکی از بزرگترین نقل و انتقالات سال‌ های اخیر در خاورمیانه به شمار می‌ رود باعث شد تا دیگر تیم‌ های عربستانی نیز برای مطرح کردن خودشان اقدام به جذب ستاره‌ هایی همچون کریم بنزما و یا نیمار جونیور بیفتند.

اما حالا و پس از اینکه گفته شده کریستیانو رونالدو در جایی اعلام کرده شاید ظرف یکی دو سال آینده به فوتبالش پایان بدهد و به دوران بازنشستگی فکر می‌ کند یک ایرانی مولتی میلیاردر به فکر حضور این بازیکن در فوتبال ایران افتاده است.

این فرد متمول که چندین هلدینگ بزرگ را مدیریت می‌ کند و از نام‌ های شناخته شده در صنایع مختلف در کشور های منطقه به ویژه آسیای میانه هم به شمار می‌ رود از طریق مدیر برنامه‌ های کریستیانو رونالدو پیشنهاد چشمگیری را به این فوق ستاره پرتغالی فوتبال اروپا ارائه کرده است.

گفته می‌شود یکی از وکلای خارجی همین فرد ایرانی با ارائه پیشنهاد رسمی به مدیر برنامه‌ های کریستیانو رونالدو به او اعلام کرده: از اینکه رونالدو آخرین فصل حضورش در دنیای فوتبال را در لیگ برتر ایران پشت سر بگذارد به شدت استقبال می‌ کنیم و حاضریم در این باره با شما رسماً مذاکره انجام بدهیم.

وی به مدیر برنامه‌ های رونالدو اعلام کرده بابت پرداخت دستمزد جای هیچ نگرانی نیست و تنها نکته مورد اهمیت برای موکلش ثبت اسم آخرین لیگ فوتبال رونالدو در کارنامه باشگاهی او به نام «ایران» است.

ظاهرا مدیر برنامه رونالدو این پیام را دریافت کرده‌ و در این باره هنوز هیچ پاسخی به پیشنهاد مطرح شده ارائه نکرده است.

با نگاهی به صفحه ترانسفر مارکت کریستیانو رونالدو مشخص می‌شود این بازیکن در حال حاضر و با ۳۹ سال سن ۱۵ میلیون یورو ارزش گذاری شده است. ضمن اینکه او تا تاریخ سی‌ ام ژوئن سال ۲۰۲۵ یعنی دوشنبه نهم تیر ماه سال ۱۴۰۴ با باشگاه النصر عربستان قرارداد دارد.

پیشتر گفته می‌ شد که رونالدو درصدد است تا پس از پایان قراردادش با تیم عربستانی (النصر) از دنیای فوتبال خداحافظی کند. از سوی دیگر برخی منابع نزدیک به باشگاه النصر عنوان می‌ کنند با توجه به شرایط مطلوب زندگی رونالدو در آن کشور و ابراز رضایت کامل جورجینا (همسر رونالدو) و فرزندانش از حضور در شبه جزیره عربستان شاید او تصمیم داشته باشد در همین شرایط به فوتبالش ادامه و در نهایت پایان بدهد.

باید دید پیشنهاد وسوسه انگیز مولتی میلیاردر ایرانی تا چه اندازه می‌ تواند این فوتبالیست «ماجراجو»ی پرتغالی که سالها ستاره تیم هایی همچون منچستر یونایتد انگلیس و رئال مادرید اسپانیا بوده را در تصمیم گیری برای آخرین فصل فوتبالی دوران زندگی ورزشی‌اش وسوسه کند.

قطعاً اینکه رونالدو در ایران و در فصل پایانی فوتبالش برای کدام تیم به میدان برود به تأیید و پذیرش این پیشنهاد بستگی دارد ولی شنیده‌ ها حاکی از آن است که این فرد متمول طرفدار یکی از دو تیم پرطرفدار پایتخت است و اینکه رونالدو در فصل آخر با پیراهن استقلال یا پرسپولیس به میدان برود بسته به پاسخ مثبت رونالدو، به شدت محتمل به نظر می‌ رسد.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری