امروز برابر است با :1403-04-27

مورینیو اولین شکست را در تیم جدیدش تجربه کرد!

ژوزه مورینیو اولین باختش را از زمان قبول هدایت فنرباغچه تجربه کرد. مورینیو چند هفته قبل به صورت رسمی به عنوان سر مربی جدید فنرباغچه معرفی شد تا تجربه جدیدی را با حضور در فوتبال ترکیه به دست آورد و هواداران این تیم بی‌ صبرانه منتظر دیدن او روی نیمکت تیم محبوب‌ شان و کسب نتایج خوب با حضور این مربی سرشناس هستند.

او در اولین دیدار دوستانه‌ اش موفق شد با نتیجه ۱-۲ برابر پترول به پیروزی برسد و پس از آن به تساوی ۱-۱ برابر آدمیرا رضایت داد اما در سومین دیدار دوستانه در اردوی آمادگی پیش فصل اولین شکستش را تجربه کرد و مقابل هایدوک اسپلیت با نتیجه ۰-۱ باخت.

این بازی در اتریش برگزار شد و گلی که تیم حریف موفق شد در دقیقه ۸۵ به ثمر برساند باعث شد که شاگردان مورینیو بازنده از زمین بیرون بیایند و نتوانند نتیجه دلخواه این مربی پرتغالی را در این بازی به دست آورند و حالا باید منتظر جبران آن در بازی بعدی باشند.

فنرباغچه در چهارمین دیدار دوستانه‌اش قرار است روز شنبه مقابل استراسبورگ به میدان برود و مورینیو امیدوار است که بازیکنانش که در حال حاضر در این اردو حضور ندارند هم هر چه زودتر به جمع آنها اضافه شوند تا بتواند به بهترین شکل تیمش را برای فصل جدید مسابقات لیگ ترکیه آماده کند.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری