امروز برابر است با :1403-04-26

متولدین این ماه ها با هم کنار نمیان که نمیان ؟

طالع بینی به معنای پیشگویی سرنوشت است. در ادامه یک نوع طالع بینی بر اساس سازگاری ماه های مختلف سال را میخوانید.

طالع بینی می گوید متولدین مرداد و آبان با هم سر ناسازگاری دارند!

مرداد و آبان ناسازگار ترین متولدین ماه‌ ها هستند. آن‌ ها دارای شخصیت‌ های متمایز هستند که همین تفاوت ها باعث درگیری بین‌ آنها می‌ شوند. مرداد ماهی ها با نشانه آتش شخصیت جسور و کاریزما دارند. به همان اندازه آبان ماهی ها با نشان آب به شدت آرام و منزوی هستند. مرداد ماهی ها عاشق تعریف و تمجید و توجه هستند. اما آبان ماهی ها دوست دارند حریم خصوصی شان حفظ شده و خیلی محور توجه دیگران قرار نگیرند.

سبک های ارتباطی متفاوت آن‌ها می‌تواند سوء تفاهم و فاصله عاطفی ایجاد کند. متولدین مرداد تمایل ارتباط مستقیم دارند و بی باکانه در رابطه هایشان عمل می‌ کنند. در حالی که متولدین آبان رویکرد محتاطانه تر و درون نگر دارند.

متولدین خرداد و شهریور هم تعریفی ندارد

خوب این بار در جواب سوال متولدین کدام ماه با هم نمی سازن، باید اسم خرداد و شهریور را بیاوریم. متولدین این دو ماه هم به شدت با هم ناسازگار هستند. سیاره حاکم خرداد عطارد است و دارای شخصیت پر جنب و جوش و شلوغ است. در حالی که نشان زمین یا همان شهریور فردی منظم و دقیق است که زیاد از شلوغی خوشش نمی‌ آید. شهریور ماهی ها رویکردی ساختار یافته در زندگی دارند و زیاد اجتماعی نیستند. در حالی که متولدین خرداد افرادی اجتماعی هستند و دوست دارند در هر بحثی شرکت کنند.

شهریور ماهی ها به دنبال امنیت و برنامه قابل پیش بینی هستند و غافلگیری را دوست ندارند در حالی که متولدین خرداد آزادی عمل را ترجیح می‌ دهند و عاشق استقلال و کارهای غیر قابل پیش بینی هستند. هر چقدر یک شهریوری به دنبال برنامه منظم است، به همان اندازه یک خردادی از روتین روزانه متنفر است.

متولدین ماه های فروردین و تیر

متولدین فروردین و تیر از ناسازگار ترین‌ ها هستند و به دلیل ماهیت متفاوت و متضادی که دارند همیشه با هم درگیری دارند. فروردین ماهی ها عموما شخصیتی قاطع و خروشان دارند و دائما در به دنبال هیجان و ماجراجویی هستند. از سوی دیگر تیر ماهی ها به دنبال امنیت عاطفی هستند و ترجیح می‌ دهند زندگی با ثبات و قابل پیش بینی داشته باشند.

متولدین فروردین با اعتماد به نفس و استقلال به جلو حرکت می‌ کنند، در حالی که تیر ماهی ها خواهان ارتباط عاطفی و صمیمیت بیشتر با دیگران هستند. اولویت‌ها و رویکردهای متفاوت آن‌ ها اغلب منجر به تعارض و سوء تفاهم می‌ شود. تصمیمات تکانشی و طبیعت ریسک پذیر فروردینی ها می‌تواند باعث اضطراب و احساس بی ثباتی در تیر ماهی ها شود.

طالع بینی متولد اردیبهشت و بهمن در تضاد فراوان

متولدین اردیبهشت و بهمن به یکی دیگر از ناسازگار ترین متولدین ماه های سال شناخته می‌ شوند. متولدین این دو ماه دارای ویژگی‌ های شخصیتی متضادی هستند که منجر به درگیری ها و سوء تفاهم های مکرر بین‌ آنها می شود. متولد اردیبهشت، همیشه سعی می‌کند با یک روتین مشخص، ثبات و برنامه های قابل پیش بینی زندگی کند.

در حالی که نشانه هوا یا همان بهمن دوست دارد کارهای غیر قابل پیش بینی انجام دهد و عاشق استقلال است. هرچقدر که یک اردیبهشتی به دنبال امنیت و ثبات است، همان قدر یک بهمن ماهی به دنبال هیجان و نوآوری می‌ گردد. متولدین بهمن از روتین متنفرند و دوست دارند چیزهای جدیدی را تجربه کنند.

این دو ماه هیچ وقت نمی‌ توانند به هم اعتماد کنند. با این که برای اردیبهشتی ها وفاداری و تعهد مهم است، برای بهمن ماهی ها استقلال و آزادی اولویت دارد. به همین دلیل در اکثر موضوعات با هم مخالف هستند.

اشتراک گذاری