امروز برابر است با :1403-03-24

شرکت وایزر؛ منتخب برتر دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری ایران

در دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری که با رویکرد تجلیل از برندهای مسئولیت‌پذیر و مشتری مدار کشور برگزار شد، شرکت وایزر به‌عنوان شرکت برتر معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی وایزر، دهمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری در تاریخ ۲۰ مهر ماه سال ۱۴۰۲ با رویکرد تجلیل از برندهای مسئولیت‌پذیر و مشتری مدار در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور شرکت‌های بزرگ دولتی و بخش خصوصی و به همت اتاق بازرگانی ایران، وزارت صنعت معدن و تجارت و وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات برگزار شد.

شرکت وایزر موفق گردید در این اجلاس بر اساس ارزیابی‌های انجام شده در چهارچوب محورهای همایش، تندیس زرین رضایتمندی مشتری در سطح ملی را دریافت نماید.

شایان ذکر است انتخاب شرکت‌های برگزیده این اجلاس ملی، هر ساله بر اساس ارزیابی‌های دقیق صورت گرفته از واحدهای تولیدی و خدماتی برتر کشور و پس از بررسی شاخص‌های مختلف از جمله محرکه‌های کیفی، قیمت‌گذاری، مدیریت رسیدگی به شکایات، مکانیزم‌های رضایتمندی مشتریان، برندینگ و مدیریت ارتباط با مشتریان، برخورد معتمدانه با مشتریان و وفاداری مشتریان صورت گرفته است و هدف از برگزاری همایش رضایتمندی مشتری، قدردانی و تشکر از مدیران و شرکت‌های مشتری مداری است که در طی یک‌ سال توانسته‌اند، رضایت مشتریان خود را در زمینه‌های مختلفی از جمله خرید محصولات، پشتیبانی و خدمات پس از فروش جلب کنند.

اشتراک گذاری