امروز برابر است با :1403-03-05

سورپرایز طرفداران پدر خوانده و پیکی بلایندرز با آیفون 15 پرو

برند کاویار نسخه‌ی لوکس آیفون ۱۵ پرو را برای علاقه‌ مندان به فیلم‌ های معروف پدر خوانده رونمایی کرده است. برند لوکس کاویار که به علت سبک عجیب سفارشی‌ سازی گوشی‌ های بالارده معروف است، مجموعه گوشی‌ های جدیدش را با الهام از فیلم‌ های مافیایی تحت عنوان Desperado Mafia معرفی کرد. مجموعه‌ی Desperado Mafia شامل سه طرح سفارشی برای آیفون ۱۵ پرو است. کاویار در تولید طرح‌ های Godfather و Revenge و Capone از سه فیلم مافیایی محبوب الهام گرفته‌.

کاویار در تولید مدل لوکس گوشی اپل، مواد گران‌ قیمتی مانند تیتانیوم مشکی و رگه‌های طلا را به‌کار برده‌ است. این شرکت به‌ منظور احترام به محتوای فیلم‌ ها، از حکاکی‌ ها و نقش‌ های منحصر به‌ فردی در طراحی گوشی‌ ها استفاده می‌ کند.

قیمت گوشی جدید کاویار از ۸٬۰۶۰ دلار برای نسخه‌ ی Capone آیفون ۱۵ پرو با فضای‌ ذخیره‌ سازی ۱۲۸ گیگابایتی شروع می‌ شود و به ۱۰٬۲۷۰ دلار برای مدل Revenge و فضای‌ ذخیره‌ سازی یک ترابایت می‌ رسد.
طراحی مدل پدر خوانده‌ ی آیفون ۱۵ پرو، قدرت و ابهت را القا می‌ کند. در بدنه‌ ی این گوشی تیتانیوم مشکی و رگه‌ های براق طلا استفاده شده است. همچنین دیالوگی از فیلم پدر خوانده در قاب پشتی گوشی نقش بسته است. کاویار از این گوشی به عنوان سمبل اقتدار یاد می‌ کند.

مدل Revenge با الهام از سریال محبوب پیکی‌ بلایندرز، روحیه‌ ی جنگندگی و گانگستری را القا می‌ کند. جمجمه‌ ی شکافته‌ شده در قسمت مرکزی قاب پشتی مفهوم انتقام را به کاربران منتقل می‌ کند.

نسخه‌ی Capone باالهام از فیلم The Untouchables، مفاهیم انعطاف‌ پذیری و شجاعت را منتقل می‌ کند. هر یک از سه مدل آیفون ۱۵ پرو، در قالب ۹۹ دستگاه تولید می‌ شوند. کاویار برای انتقال تجرب ه‌ی لذت‌ بخش‌ تر به کاربران از بسته‌ بندی لوکس برای محصولاتش استفاده می‌ کند.

منبع: خبر آنلاین

اشتراک گذاری