امروز برابر است با :1403-03-24
طراحی و دکوراسیون داخلی در کرج

طراحی دکوراسیون داخلی کرج منزل و اداری

مجله چرخونکی : طراحی دکوراسیون داخلی منزل، هماهنگ‌سازی اجزای داخلی خانه است که با هدف زیباتر شدن و ایجاد یک فضای گرم و دل انگیز در فضای خانه می باشد. خصوصا در خانه های کوچک و نقلی آپارتمانی امروزی با استفاده از طراحی درست دکوراسیون داخلی منزل می‌توان این فضا را بهینه سازی کرد و با ایجاد هماهنگی بین اجزا، رنگ ها و وسایل، جلوه‌ گری آنها را بیشتر کرد.

سبک ها ی پرطرفدار طراحی دکوراسیون داخلی در کرج

نکته اینجاست که در چیدمان دکوراسیون داخلی شما تصمیم بگیرید که چگونه می خواهید زندگی کنید؟ آیا سبک سنتی را برای خانه خود در نظر گرفته اید یا مدرن و یا تصمیم دارید یک فضای آرام و پر از آرامش داشته باشید و یا خانه ای با دکوراسیون رسمی را ترجیح می دهید؟

طراحی دکوراسیون مدرن را بهتر بشناسیم !

سادگی بهترین تعریف کوتاه از سبک مدرن است. در طراحی داخلی به سبک مدرن از مبلمان و دکوراسیونی که ساده و طرح خطوط صاف دارند و هیچ طرحی در آن ها وجود ندارد استفاده میکنند و همچنین در فضا از رنگ های خنثی و ملایم استفاده میکنند تا سادگی این سبک حفظ شود .

طراحی دکوراسیون کلاسیک همیشگی است !

سبک دکوراسیون داخلی کلاسیک یک سبک شیک، آرامش بخش و راحت است. این نوع دکوراسیون به روی مرتب بودن خانه تمرکز دارد و سعی می کند تا فضایی دور از شلوغی و در هم ریختگی ایجاد کند.

طراحی داخلی در کرج برای چه مواردی ؟

طراحی داخلی امروزه به صورت یک حرفه تخصصی و هنری در دنیای صنعتی شناخته شده است که با هدف بهینه سازی بخش های داخلی ساختمان که برای فعالیت های روزمره کاری و زندگی خانوادگی صورت میپزیرد.

دکوراسیون داخلی منزل :

با بیشتر شدن طرفداران زندگی شهری تبدیل شدن خانه های بزرگ و ویلایی به آپارتمان ها و خانه هایی با متراژ کم طراحی داخلی از موارد مهم و حایز اهمیت به خصوص در منازل مسکونی شده است . طراحی داخلی به مجموعه ای از کارها که در جهت استفاده بهینه از تمامی بخش های داخلی و یا ایجاد تغییراتی در شکل و فرم فضا های داخلی صورت میگیرد که این تغییرات هم از لحاظ ظاهری و هم از نظر چیدمان و عناصر تشکیل دهنده و حتی نور و رنگ آن ایجاد میشود .

طراحی دکوراسیون اداری :

طراحی دکوراسیون اداری احتیاج به تخصص و مهارت بیشتری نسبت به منازل مسکونی دارد زیرا دکوراسیون منزل باید مطابق سلیقه افراد ساکن در آن باشد اما محیط های اداری باید به گونه ای باشد تا علاوه بر رسمی بودن محیط و داشتن هنجار و نظم با مخاطب خود با هر سلیقه ای ارتباط بر قرار کند و جذاب دلنشین باشد چون منافع سازمانی در آن اولویت بسیار زیادی دارد و محیط میتواند در جذب اعتماد مشتری تاثیر گذار باشد.

طراحی دکوراسیون مغازه :

طراحی دکوراسیون مغازه و طراحی ویترین مغازه و طراحی نمای مغازه اگر به درستی انجام شود می تواند توجه افراد زیادی را به سمت مغازه شما جلب کند و باعث افزایش در آمد و داشتن مشتریان بیشتری شود از این رو بهتر است در انتخاب طراحی داخلی و نمای بیرونی انواع مغازه ها حساسیت لازم را به خرج دهید.

کاغذ دیواری در کرج

کاغذ دیواری در کرج : برای خرید کاغذ دیواری به عنوان یک کالای لوکس ساختمانی باید دقت زیادی کرد . کاغذ دیواری با کیفیت به دلیل روکش پلاستیکی که روی کاغذ است آن را در برابر خراش های سطحی مقاوم میکند و جلوی پارگی گسترده را میگیرد و فقط در صورتی پارگی به وجود می آید که با یک وسیله تیز مانند کاتر یا چاقو روی سطح آن کشیده شود .

با یک گذر ساده به بازار می توانید با تعداد بسیار زیادی طرح و رنگ را برای کاغذ دیواری در کرج مواجه شوید. پس حتما پیش زمینه ای از رنگ و طرحی که مد نظر دارید را از قبل داشته باشید. این امر سبب می شود که کمتر وقتتان هدر شود و کمتر نیز دچار سردرگمی شوید. همچنین جنس های مختلفی از کاغذ دیواری در بازار کرج وجود دارد.

پارکت در کرج

پارکت در کرج : پارکت نوعی کف‌پوش خانه به شمار می‌رود که از جنس چوب طبیعی ساخته شده است. این نوع کف‌پوش فرآیند خاص و پیچیده‌ای برای تولید ندارد، بلکه تنها چوب درختان به الوار تبدیل می‌شود و سپس در ابعاد کوچک برش می‌خورد.

هنگام نصب پارکت در کرج این قطعات در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. روی آن‌ها از ساب و لاک برای درخشندگی بیشتر استفاده می‌شود. به خاطر داشته باشید که تفاوت بین پارکت‌ها در کرج به جنس چوبی است که از آن تهیه شده‌اند.

بهتر است برای دوری از هر گونه نارضایتی در طراحی داخلی خانه کفپوش مناسب برای خانه خود را خودتان انتخاب کنید و این یعنی باید به تحقیق در مورد مدل ها و ویژگی ها مختلف پارکت در کرج یا کفپوش در کرج بپردازید و تمامی جوانب را درنظر بگیرید.

سقف کاذب در کرج

سقف کاذب در کرج : سقف کاذب به عنوان یک پوشش برای سقف اصلی در نظر گرفته میشود. این پوشش نه تنها زیبایی سقف را دو چندان میکند، بلکه با استفاده از آن میتوان تاسیسات و سیم کشی ها را پوشش داد و دغدغه مخفی نگه داشتن آنها را رفع نمود.

سقف کاذب در کرج نوعی سقف ثانویه برای ساختمان محسوب می شود که در پایین سقف اصلی نصب میشود و عیوب آن را برطرف میسازد .

روش های اتصال این سازه فلزی به سقف اصلی ساختمان، و همچنین اشکال و طرح های این سازه فلزی با توجه به شرایط و نیاز محیط انتخاب می شود. یک ساختار سقف کاذب استاندارد، مزیت و فرصت های فراوانی را در اختیار طراح، اجرا کننده و استفاده کننده فضا قرار میدهد.

پارتیشن در کرج

پارتیشن در کرج : پارتیشن ها در جنس های مختلفی ساخته و تولید می شوند یکی از انواع پارتیشن بندی چوب می باشد. پارتیشن از جنس ام دی اف، فلزی و شیشه ای از دیگر انواع پارتیشن بندی در دکوراسیون داخلی در ادارات و شرکت ها می باشد.

یکی از پر طرفدارترین انوع پارتیشن در کرج ، پارتیشن چوبی می باشد که با تنوع زیادی در کارخانه ها تولید می شود. ولی سایر انواع پارتیشن نیز دارای محاسنی برای دکوراسیون داخلی می باشند.

یک دیوار پارتیشن ممکن است برای تقسیم فضای یک اتاق به دو قسمت، یا جدا کردن یک اتاق از اتاق دیگر ساخته شود. این دیوار‌ها باربری ندارند و طبق مبحث ششم مقررات ملی ساختمان، معمولا وزن آن به صورت بار زنده در نظر گرفته می‌شود.

اشتراک گذاری