امروز برابر است با :1403-04-27

تونی کروس با رویای از دست رفته با فوتبال خداحافظی کرد

تونی کروس حذف آلمان را از خداحافظی خودش مهمتر دانست و به شدت برای کنار رفتن تیمی به عقیده‌ اش بسیار خوب عمل کرده بود ناراحت است.

تونی کروس که در انتهای این فصل در رئال مادرید به فوتبال باشگاهی خود پایان داد، اعلام کرده بود که یورو ۲۰۲۴ نیز آخرین حضورش در رقابت‌ های ملی خواهد بود و بعد از این تورنمنت بزرگ از فوتبال کنار خواهد رفت. خداحافظی آقای اسطوره آنطور که همه آرزو داشتند پیش نرفت و تیم ملی آلمان در مرحله یک‌ چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ از اسپانیا شکست خورد و صعود به مرحله نیمه‌ نهایی را از دست داد. این پایان تلخی برای کروس بود.. خداحافظی با جام قهرمانی اروپا می‌ توانست پایانی باشکوه‌ تر برای آقای اسطوره رقم بزند اما اینطور نشد.

رسانه‌ های مختلف بعد از بازی به سمت کروس رفتند تا حرف‌ های او را در مورد این بازی و خداحافظی بدون جام بشنوند. کروس گفت: «تمام تلاشمان را کردیم تا شکست نخوریم. دو تیم خیلی به هم نزدیک بودند و این همه چیز را تلخ‌ تر می‌کند. فکر می‌ کنم همه ما می‌ توانیم به خودمان افتخار کنیم چون در سطح خوبی بودیم. به نظرم همه ما توانستیم دوباره به فوتبال آلمان امید بدهیم. اما بسیار ناراحت و غمگین هستیم چون می‌خواستیم به مراحل بالاتر برویم.»

کروس حذف آلمان را از خداحافظی خودش بزرگتر و مهم دانست و اذعان داشت: «در حال حاضر، این واقعیت که ما از مسابقات حذف شده‌ ایم از هر چیز دیگری مهمتر است، چون همه باهم یک هدف بزرگ داشتیم. رویایی که همه ما داشتیم به سادگی از بین رفته است. حتی اگر در چند روز آینده متوجه این شویم که مسابقات را به خوبی پیش برده بودیم اما باز هم این حذف به شدت تلخ است.»

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری