امروز برابر است با :1403-03-05

با حضور نیکلاس کیج و جان تراولتا تغییر چهره 2 ساخته می شود

نیکلاس کیج و جان تراولتا در فیلم «تغییر چهره ۲» جلوی دوربین می‌ روند. سال ۲۰۲۲، اعلام شد که آدام وینگارد و همکار نویسنده دیرینه‌ اش سایمون بارت، برای ساختن دنباله‌ ای از فیلم «تغییر چهره» محصول ۱۹۹۷ با هم همکاری می‌ کنند. یک سال بعد، وینگارد گفت تنها در صورتی فیلم را می‌ سازد که بازیگران اصلی یعنی نیکلاس کیج و جان تراولتا بازگردند.

اکنون دنیل ریچتمن از چهره‌ های مشهور صنعت سینما تایید کرده که نیکلاس کیج و جان تراولتا برای ساخت دنباله این فیلم باز خواهند گشت.
در حالی که تاریخ تولیدی اعلام نشده، اما با توجه به برنامه تراولتا که بیشتر در فیلم‌ های درجه C بازی می‌ کند و برنامه کیج که امسال به طور شگفت‌ انگیزی سبک است، شاید بتوان انتظار داشت که فیلمبرداری خیلی زود شروع شود.

هر چند در فیلم اصلی کیج مورد اصابت گلوله قرار می‌ گیرد و کشته می‌ شود، اما بارت که دنباله فیلم را می‌ نویسد، اظهار کرده معتقد نیست شخصیت کاستور تروی با بازی کیج واقعاً مرده باشد.

«تغییر چهره» فیلم اکشن سال ۱۹۹۷ به کارگردانی جان وو ساخته شد. در این فیلم جان تراولتا و نیکلاس کیج ایفای نقش کرده‌ اند. بودجه تغییر چهره حدود ۸۰ میلیون دلار بود و توانست با فروش بیش از ۲۴۵ میلیون دلار، موفقیت تجاری خوبی به‌ دست آورَد. این فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین تدوین صدا شد، اما آن را به «تایتانیک» باخت.

اشتراک گذاری