امروز برابر است با :1403-03-05

بارسلونا آب پاکی را روی دست پاری سن‌ ژرمن خواهد ریخت

ایجنت لامین یامال این هفته با مدیران پاری‌ سن‌ ژرمن دیدار خواهد کرد تا پیام واضح بارسلونا در مورد این فوق‌ ستاره نوجوان را به گوش آنها برساند.

لامین یامال ۱۶ ساله اولین بازی خود در تیم بزرگسالان بارسلونا را ۱۲ ماه پیش انجام داد و شروعی باور نکردنی در این تیم داشت. او با درخشش فوق‌ العاده و استعداد بی‌ نظیری که از خود نشان داد توجه دنیای فوتبال را به خود جلب کرده و ژاوی او را در ترکیب اصلی فصل ۲۰۲۴-۲۰۲۳ قرار داد و روند صعودی او از آن زمان ادامه داشته است.

پاری‌ سن‌ ژرمن مدتهاست که در آرزوی به چنگ آوردن این نوجوان شگفتی‌ ساز است اما بارسلونا به هیچ وجه با فروش یامال موافقت نخواهد کرد و این پیام را بارها صراحتا به پاریسی‌ ها اعلام کرد. گزارش‌ های متناقضی در ماه گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه پاری‌ سن‌ ژرمن پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی برای جذب این ستاره نوجوان ارائه کرده. این پیشنهاد بلافاصله از سوی بارسلونا رد شد و خود بازیکن نیز علاقه‌ای به خروج از این تیم نشان نداده است.

بر اساس گزارش روزنامه آ اس، ژرژ مندس ایجنت لامین یامال، قرار است اول همین هفته به پاریس برود تا با مقامات پاری‌ سن‌ ژرمن دیدار کند. این موضوع به گمانه‌ زنی‌ های زیادی در مورد انتقال یامال دامن زده اما آ اس اعلام می‌ کند که دیدار مندس با پاریسی‌ ها در مورد سایر مشتریانش در پی‌ اس‌ جی است و او نظر قاطعانه بارسلونا در مورد عدم فروش این فوق‌ ستاره نوجوان را تکرار خواهد کرد.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری