امروز برابر است با :1403-02-30

ایلان ماسک به برخی از کاربران ایکس هشدار داد

ایلان ماسک، مالک شرکت ایکس تهدید کرد درآمد تبلیغاتی کاربرانی که از بات‌ ها برای کسب درآمد بیشتر در این پلتفرم استفاده می‌ کنند قطع خواهد کرد.

روز شنبه ایلان ماسک در هشداری جدی اعلام کرد که درآمد تبلیغاتی کاربرانی که از بات‌ ها برای ارسال هرزنامه‌ ها، ریپلای و پیام‌ های مستقیم استفاده می‌ کنند، متوقف می‌ شود.

این اعلامیه در حالی منتشر شده است که نگرانی‌ ها در مورد نفوذ بات‌ های خودکار در این پلتفرم که یکپارچگی معیار های تعامل را تضعیف کرده و تجربه کاربری را خدشه‌ دار می‌ کند، روز به روز در حال افزایش است.

ماسک بر تعهد پلتفرم ایکس به ارائه محتوای باکیفیت تاکید کرده و اظهار داشت که هدف از درآمدزایی در این پلتفرم، ایجاد انگیزه برای ارائه محتوای با کیفیت بالا است. با این حال، وی نسبت به گزارش‌ هایی مبنی بر سوء استفاده از ایکس برای کسب درآمد تبلیغاتی از طریق تاکتیک‌ های ارسال هرزنامه ابراز نگرانی کرده است.

ماسک اظهار داشت:

این غول فناوری همچنین فاش کرد که اشتراک درآمد تبلیغاتی کاربرانی که درگیر چنین اقدامات خلافی می‌ شوند به حالت تعلیق در خواهد آمد. این حرکت با حمایت برخی از کاربران مواجه شد.

پلتفرم ایکس در تلاش است تا با نفوذ روزافزون بات‌ های اسپم و غیر اخلاقی مقابله کند و اقدامات فوری را به منظور محدود کردن فعالیت‌ های آن‌ ها انجام می‌ دهد. این شرکت بی‌ وقفه برای مقابله با این مشکل و حفظ محیط امن و جذاب برای کاربران خود تلاش کرده است.

به گفته ماسک، گسترش نفوذ بات‌ ها به طور قابل توجهی کیفیت محتوا را به خطر انداخته است. سخت‌ گیری بر کاربرانی که به استفاده از بات‌ ها برای افزایش معیارهای خود متوسل می‌ شوند، به منظور مقابله با همین مشکل است.

اشتراک گذاری