امروز برابر است با :1403-03-26

کریم بنزما باشگاه عربستانی را ترک می کند

کریم بنزما از شرایط موجود در الاتحاد راضی نیست و قصد دارد این باشگاه عربستانی را در تابستان امسال ترک کند.

کریم بنزما تنها پس از یک سال حضور در الاتحاد خواهان ترک عربستان سعودی است. به گزارش روزنامه اسپانیایی رلوو، بنزما در خاورمیانه خوشحال نیست و سفرش به الاتحاد را تجربه‌ ای تلخ می‌ داند.

بنزما در فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۱ رئال مادرید را با ۴۴ گل و ۱۵ پاس گل در ۴۶ بازی در تمام رقابت‌ ها، به قهرمانی لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا رساند و وقتی تنها ۸ ماه پس از کسب توپ طلای ۲۰۲۲ اعلام کرد که به الاتحاد عربستان سعودی می‌ پیوندد، دنیای فوتبال را در شوک فرو برد.

الاتحاد قبل از آمدن بنزما به قهرمانی لیگ حرفه‌ ای عربستان سعودی در فصل ۲۰۲۳-۲۰۲۲ رسیده بود و سوپر کاپ عربستان را نیز از آن خود کرده بود. آنها با اضافه کردن ستاره فرانسوی در نظر داشتند تا سطح خود را بالاتر ببرند اما همه چیز با ورود او از هم پاشید. بنزما با مصدومیت‌ هایی دست و پنجه نرم کرد و با سرمربی نونو اسپریتو سانتو نیز به مشکل برخورد و تنها در ۲۹ بازی حضور یافت. انگار سایه‌ ای از خود واقعی‌ اش بود و تنها ۱۳ گل به ثمر رساند و ۸ پاس گل به نام خود ثبت کرد.

بنزما اوایل این ماه برای درمان مصدومیت عضلانی به رئال مادرید برگشت و گفته می‌ شود که به نزدیکانش گفته که از وضعیتش در الاتحاد ناراضی‌ است. با وجود اینکه قرارداد او تا ۲۰۲۶ اعتبار دارد اما بر خروج در تابستان امسال پافشاری می‌ کند.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری