امروز برابر است با :1403-04-26

چرا این دو بازیکن مشهور با کریستیانو رونالدو مشکل دارند؟

ریو فردیناند معتقد است که دو بازیکن مشهور با کریستیانو رونالدو مشکل دارند. ریو فردیناند در مورد این که چرا به نظرش تیری آنری با کریستیانو رونالدو مشکل دارد، صحبت کرد. فردیناند و رونالدو شش سال در منچستر یونایتد در کنار هم بازی کردند. تیری آنری از سال ۱۹۹۹ تا ۲۰۰۷ در آرسنال بود و بارها در لیگ برتر مقابل من‌ یونایتد بازی کرد و با CR7 شاهکار خلق کرد.

این زوج بیشترین جایزه بهترین بازیکن فصل را دریافت کردند (هرکدام ۲) و بیشترین تعداد گل مستقیم از طریق ضربه آزاد توسط یک بازیکن خارجی را به ثمر رساندند (هرکدام ۱۲). ستاره سابق منچستر یونایتد و انگلیس در جدیدترین پادکستش در مورد احساس آنری و رونالدوی برزیلی نسبت به کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

فردیناند در مورد رونالدوی برزیلی به آندریاس پوکه گفت: «یک مشکلاتی وجود دارد. فکر می‌کنم مربوط به اسم است، مثل اینکه «تو اسمم را گرفتی، پس من با تو مشکل دارم». استفن هاوسون افزود: «چون او رونالدو بود، سپس کریستیانو از راه می‌ رسد و همه از او با عنوان «رونالدوی چاق» یاد می‌ کنند و این بی‌ احترامی است.»

آنها در مورد اسطوره آرسنال گفتند: «در مورد تیری آنری هم همین طور است. مدل حرف زدن آنری در مورد رونالدو را ببینید. او با هیچ ذوق و شوقی در مورد کریستیانو صحبت نمی‌ کند.» فردیناند افزود: «مثل این است که او کریستیانو را کم‌ اهمیت جلوه می‌ دهد. کلیپی در هایبری پخش شده بود که آنری به پشت سر او ضربه می‌ زند یا چیزی شبیه به آن و کریستیانو او را هل می‌ دهد. به نظر می‌ رسد حواشی زیادی وجود دارد و انگار خیلی چیزها در ذهن آنری مانده است.»

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری