امروز برابر است با :1403-05-02
نهالستان طبیعت سبز

نهالستان طبیعت سبز ارائه دهنده نهال های کمیاب و معمولی

نهال گردو اصلاح شده فقط ۵۰ هزار و میوه ۲۰ الی ۳۰ هزار نهالستان مجوز دار و معتبر طبیعت سبز با مدیریت حمیدمحرمی یکی از نهالستان‌های با تجربه در کشور بوده که با تولید سالانه بیش از یک میلیون نهال از تولیدکنندگان بزرگ نهال در کشور است.

این نهالستان با تولید نهال های اصلاح شده بذری و پیوندی و از اولین تولید کنندگان نهال های کشت بافتی در کشور بوده که رتبه اول کشوری در تولید نهال با کیفیت را دارد و همواره در خدمت مشتریان و باغداران عزیز است. دراین مقاله به بررسی نهال های ضمانتی اصلاح شده با قیمت بسیار پایین می پردازیم.

نهالستان طبیعت سبز با داشتن سابقه طولانی در تولید نهال و داشتن مهندسان کشاورزی متخصص سعی دارد نهال هایی با کیفیت و مرغوب برای کشاورزان عزیز تولید کند. از آن جا که سابقه این نهالستان در تولید نهال زیاد است، این امر باعث شده که در حال حاضر همه نهال هایی که به مشتریان عزیز در سراسر کشور ارائه می شود، ‌ سالم بوده و از کیفیت بالایی برخوردار باشند.

خبر خوب برای باغدارن عزیز این است که امسال مجموعه نهالستان طبیعت سبز، با مدیریت حمید محرمی، نهال‌ةا را زیر قیمت اتحادیه و با نرخی مناسب عرضه میکند. همه نهال های بذری و پیوندی این مجموعه قیمتی بسیار مقرون‌به‌صرفه دارتد. دلیل مناسب بودن قیمت، حمایت از ارزان فروشی و رونق دادن به بخش کشاورزی کشورمان است. باتوجه به این که همه نهال ها تولیدی این مجموعه هستند، در این ارزان فروشی، هدفی بالاتر از پول دنبال می شود. سرمایه اصلی ما رضایت و اعتماد مشتریان است.

انواع نهال در مجموعه نهالستان طبیعت سبز

می توان گفت همه نهال های کمیاب و حتی نایاب را می توانید در نهالستان طبیعت سبز پیدا کنید کافیست با شماره های ثبت شده در پایین صفحه با متخصصین نهالستان در تماس باشید. انواع نهال های آجیلی از جمله نهال گردو ، نهال بادام، پسته، فندق و غیره و نهال های میوه از جمله نهال زردآلو، آلو، هلو، شلیل، سیب، گلابی و غیره و نهال های مرکبات از جمله پرتقال، نارنگی، لیموشیرین، لامکوات و کامکوات و غیره در رقم های مختلف با کیفیت ضمانتی موجود است.

مجموعه نهالستان طبیعت سبز

نهال خاص

برخی نهال های گران قیمت که هر ساله باغداران را از لحاظ اقتصادی نگران میکنند، مانند نهال بلوبری، انجیر، خرمالو، کیوی، گردو توسرخ، فندق ماکادمیا و غیره هستند. این نهال ها به دلیل هزینه بر بودن تولیدشان، گران هستند اما نهالستان طبیعت سبز در تلاش است با پایین آوردن هزینه های مجموعه و همچنین پایین آوردن سود خالص نهال، هنگام خرید نهال، ‌ به باغداران عزیز کمک کند. استقبال زیاد باغداران کشور باعث شده این نهالستان به محبوبیت بالایی دست پیدا کند. نهال هایی که در این مجموعه تولید می شوند، زیر نظر جهاد کشاورزی بوده و همه لیبل زنی شده و سپس به مقصد ارسال می شوند. علاوه بر ارزان بودن این نهال ها، ضمانتی بودن نهال به اعتبار این مجموعه می افزاید. مشتریان عزیز می توانند همواره از سایت طبیعت سبر بازدید کنند.

انواع نهال گردو

نهال های سرد سیری و گرم سیری

کشور ایران در نقطه ای از کره زمین قرار گرفته که صاحب بهترین آب و هوا است. این آب و هوا چهار فصل دارد و در این چهار فصل می توان کشاورزی و باغداری را با انعطاف بیشتری انجام داد. به‌عنوان مثال در اکثر شهرهای ایران، کاشت نهال دیر گل باعث می شود که این نهال ها در خواب زمستانی طولانی‌تری باشند تا در بهار و تابستان بهترین و با کیفیت ترین میوه ها را تولید کنند. نهال های سرد سیری هم شامل همین نهال ها هستند. این نهال ها تا زمانی که آفتاب به مدت کافی زمین را گرم نکند، شکوفه باز نمیکنند و دیر گل هستند و عمدتا از وسط های اردیبهشت به بعد شکوفه می دهند. علاوه بر این نهال ها، یک سری نهال های دیگر هستند که خیلی دیرگل هستند. این نهال ها به دلیل اصلاح ژنتیکی که در نهالستان طبیعت سبز به‌صورت کاملا علمی و تخصصی انجام می شود، می توانند برای مناطقی که خیلی سرد هستند و از خرداد هوای گرمی دارند، مناسب باشند. برای خرید نهال به‌صورت اصولی نیاز دارید حتما با مشاوران متخصص این نهالستان در ارتباط باشید و بعد اقدام به خرید و کاشت کنید.

کاهش قیمت های نهالستان

وقنی نهال بی کیفیت را مجانی هم بخرید، باز در ضرر هستید چون هزینه های بعدی به‌قدری زیاد است که وقتی از آن همه زحمت و هزینه نتیجه نگیرید، حاضرید زمان به عقب برگردد تا آن نهال را نکارید. اما وقتی نهال با کیفیت را با قیمت بسیار پایین می‌خرید، اولین قدم پیشرفت شما شروع می شود. با یک بودجه بسیار پایین همه نهال های زمین هایتان را تامین کرده اید. اگر نهالستان هم معتبر باشد و پشتیبانی پس از فروش خوبی ارائه دهد، پیشرفت صد در صدی داشته و با هزینه ای بسیار پایین، یک باغ عالی خواهید داشت. امسال این فرصت طلایی را نهالستان طبیعت سبز در خدمت مشتریان عزیز قرار داده است. اما این فرصت به زودی تمام می‌شود. شما تا 10 اردیبهشت ماه زمان دارید از این فرصت طلایی استفاده کنید پس تا فرصت است، باغ خود را با کمک متخصصان نهالستان طبیعت سبز احداث کنید.

خرید نهال از نهالستان طبیعت سبز زیر نظر جهاد کشاورزی

برخی فروشندگان نامعتبر در بازار هستند که بدون مجور فعالیت میکنند و هیچ تعهدی در مقابل نهال های ارائه شده ندارند و بعد از خرید، قطعا دچار مشکل می شوید اما نهالستان هایی که زیر نظر جهاد کشاورزی کار می کنند، اعتبار کافی را از لحاظ تولید و فروش نهال دارا هستند. نهالستان طبیعت سبز نیز یکی از نهالستان هایی است که دارای مجوز های معتبر از جهاد کشاورزی بوده و نهال های این مجموعه، ‌ زیر نظر جهاد کشاورزی و با کیفیتی عالی تولید می شوند. می توانید جهت خرید نهال روی لینک مورد نظر کلیک کنید. و یا از طریق شماره های زیر با ما در تماس باشید.

تماس با نهالستان:
09143814688: یارعلی محرمی مدیریت مجموعه
09144801922 جمشیدی
09144801933 فرجی
09144801944: محرمی