امروز برابر است با :1403-03-03

مهاجم گلزن منچستر سیتی به امباپه در رئال‌ مادرید می پیوندد؟

ارلینگ هالند همچنان به رئال مادرید فکر می‌ کند و برای سال ۲۰۲۵ به بعد برنامه ویژه‌ای در سر دارد. با وجود اینکه پیوستن کیلیان امباپه به رئال مادرید در تابستان پیش رو قطعی به نظر می‌ رسد اما یک نام بزرگ دیگر نیز همواره به این تیم نزدیک بوده و او کسی نیست جز ارلینگ هالند.

اخبار مختلف از مدتها قبل در مورد علاقه رئال به جذب هالند و علاقه خود این بازیکن برای پیوستن به مادرید وجود داشته هر چند که حضور کیلیان امباپه در رئال مادرید شاید روی تصمیم مهاجم گلزن منچستر سیتی تاثیر گذار باشد.

روزنامه آ آس در این مورد نوشته هالند برنامه داشت که در سال ۲۰۲۵ به سفیدهای مادرید بپیوندد، یعنی بعد از سه سال بازی زیر نظر پپ گواردیولا. با این حال هالند وتیم مشاورش تردید دارند که رئال بتواند بدون نقض قوانین بازی جوانمردانه مالی یوفا از پس دستمزد همزمان امباپه و هالند بر بیاید.

با این وجود در این گزارش اشاره شده که ستاره نروژی همچنان پیوستن به رئال را در ذهن خود دارد و در عین جال مدیر برنامه او رافائلا پیمنتا به دنبال تمدید قرارداد این بازیکن با منچسترسیتی برای بعد از سال ۲۰۲۵ است اما با این شرط که بند فسخی در قرارداد او گنجانده شود که برای تیمی مثل رئال مادرید قابل پرداخت باشد. هالند و پیمنتا تمایل دارند که خودشان روی سرنوشت این بازیکن کنترل داشته باشند اما بعید به نظر می‌ رسد که سیتی حاضر باشد قرارداد این بازیکن را تمدید کند و مبلغ فسخ او را بالا نبرد.

تا اینجای کار، اینده هالند بستگی زیادی به آینده گواردیولا دارد. اگر این مربی قرارداد خود را که تا سال ۲۰۲۵ است با سیتی تمدید نکند تصمیم هالند نیز برای ماندن عوض می‌ شود.

رئال مادرید از نظر مالی در شرایط خوبی قرار دارد و حتی توانایی خرید همزمان هالند و امباپه را دارد اما برای این کار باید دست به فروش چند بازیکن خود هم بزند تا از نظر قوانین مالی به مشکل بر نخورد.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری