امروز برابر است با :1403-04-26

مرد جوان همسر سابق زن خود را با ماشین زیر گرفت !

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که در پی ایجاد مزاحمت از سوی همسر اول زنش، او را با خودروی شخصی زیر گرفته و به قتل رسانده بود، خبر داد. سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: اولین روز اسفندماه امسال بود که کارکنان انتظامات بیمارستان فیروزگر تهران در تماس تلفنی با مرکز فوریت‌ های پلیس ی ۱۱۰ مرگ مشکوک مرد جوانی را که به دلیل تصادف به اورژانس منتقل شده بود، به پلیس اطلاع‌ رسانی کردند.

وی افزود: با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شده و تحقیقات ابتدایی خود در این زمینه را را آغاز کردند. در همین راستا نیز تیم جنایی پلیس آگاهی با حضور در سردخانه بیمارستان با جسد مرد جوانی مواجه شد که بر اثر ضرب‌ و جرح ناشی از تصادف عمدی با خودروی مزدا در یکی از خیابان‌ های جنوب تهران جان خود را از دست داده و در واقع به قتل رسیده بود.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه بررسی‌ های اولیه حاکی از آن بود که مقتول از همسرش جدا شده است، گفت: ماموران تحقیقات خود را روی این موضوع متمرکز کردند که در جریان آن متوجه شدند که همسر سابق مقتول در حال حاضر همسر فعلی همان فردی است که با مقتول تصادف کرده است. همین موضوع نیز شک ماموران را برانگیخت و آنان این فرد را برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر انتظامی احضار کردند.

وی با اشاره به بازجویی‌ های انجام شده از همسر فعلی، همسر سابق مقتول گفت: تحقیقات ابتدایی کارآگاهان جنایی حکایت از آن داشت؛ مقتول که سه سال قبل از همسر خود جدا شده است. مقتول در روز حادثه همسر سابقش را درحالی که به همراه متهم در حال رفتن به سمت محل کارش بوده مشاهده کرده و به‌ دلایل نامشخصی اقدام به تعقیب و گریز و ایجاد مزاحت و درگیری با آنها کرده است.

ولی‌ پور گودرزی ادامه داد: با بالا گرفتن درگیری میان مقتول و زوج جوان، متهم نیز با خودروی خود به سمت مقتول رفته و او را زیر گرفته است. پس از آن نیز با اورژانس تماس گرفته و این فرد به بیمارستان منتقل شده که در آنجا به دلیل شدت آسیب‌ دیدگی جان باخته است.
وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده و تحقیقات از وی ادامه دارد، گفت: ماموران با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌ های مداربسته اطراف صحنه جرم، تحقیقات خود را در رابطه با این پرونده را ادامه می‌ دهند. همچنین با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی جسد مقتول برای معاینات دقیق‌ تر به پزشکی قانونی منتقل شد و متهم نیز برای جهت روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع : رکنا

اشتراک گذاری