امروز برابر است با :1403-03-24

مردم به این ۲ استان‌ تا آرام شدن شرایط سفر نکنند

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت محورهای مواصلاتی کشور توضیحاتی ارائه داد. رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا درباره وضعیت محورهای مواصلاتی کشور گفت: در حال حاضر شاهد بارش سنگین باران در اغلب مناطق کشور به خصوص استانهای لرستان و خوزستان هستیم و از مردم می‌ خواهیم تا آرام شدن شرایط به این مناطق سفر نکنند.

سرهنگ احمد شیرانی صبح دوشنبه اظهار داشت: در حال حاضر محورهای شمالی، شرقی و جنوبی کشور با بارش باران مواجه هستند که این وضعیت در استانهای لرستان و خوزستان شدت بیشتری دارد.

وی با اشاره به اعلام هشدار سطح قرمز هواشناسی برای این استان‌ ها، از رانندگان و مسافران خواست تا آرام شدن وضعیت جوی از مسیرهای جایگزین و محورهای دیگر تردد کنند.

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور همچنین به ترافیک سنگین در محور چالوس در هر دو مسیر رفت و بازگشت اشاره کرد و گفت: مسافران برای کاهش بار سنگین تردد از محورهای هراز و فیروزکوه استفاده کنند.

شیرانی گفت: تا امروز ۲۸۳ میلیون تردد ثبت شده که نسبت به مدت مشابه پارسال کاهش ۵ درصدی داشته است. به گفته وی، بیشترین مقصد سفر و انباشت مسافران در استان‌های مازندران، گیلان و خراسان رضوی گزارش شده است.

منبع: خبر آنلاین

اشتراک گذاری