امروز برابر است با :1403-04-04

مربی فوتبالی که درآمد بالایی برای باشگاه خود به ارمغان آورد

سیمونه اینزاگی به لطف موفقیت‌ هایی که در اینتر به دست آورده و نتایجی که این تیم در لیگ داخلی و اروپایی کسب کرده، بیش از ۴۰۰ میلیون یورو درآمد برای باشگاه به ارمغان ‌آورد.

سیمونه اینزاگی اینتر را به سطح جدیدی رسانده و موفقیت او در این تیم به درآمد بیش از ۴۰۰ میلیون یورویی باشگاه در سه سال گذشته کمک کرده است. سرمربی ۴۷ ساله ایتالیایی از زمان ورودش در سال ۲۰۲۱ نراتزوری را به یکی از قوی‌ ترین تیم‌ های اروپا تبدیل کرده و آنها را به فینال لیگ قهرمانان فصل گذشته برد و در مسیر کسب بیستمین اسکودتوی تاریخی خود قرار داد.

به گزارش توتو اسپورت، اینزاگی به لطف نتایج قوی در رقابت‌های داخلی و لیگ قهرمانان در سه سال گذشته حداقل ۴۶۰ میلیون یورو برای باشگاه به ارمغان آورده است. نراتزوری در پایان این فصل ۱۹۰ میلیون یورو یا بیشتر درآمد خواهد داشت: راهیابی به لیگ قهرمانان (۵۰ میلیون یورو)، رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۲۳-۲۰۲۴ (حدود ۸۵ میلیون یورو) و راهیابی به جام جهانی باشگاه‌ها (۵۰ میلیون یورو). به این اعداد، درآمد آنها از نتیجه اسکودتو، سوپرکاپ ایتالیا و تمام قراردادهای حمایت مالی مختلف اضافه می‌ شود.

کمتر از ۱۸ ماه از قرارداد اینزاگی با اینتر باقی مانده اما این باشگاه تصمیم دارد که در ماه‌ های آینده با سرمربی خود به مذاکره بنشیند و قرارداد جدیدی امضا کند.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری