امروز برابر است با :1403-03-05

فوتبالیست جوانی که رژیم غذایی مسی را الگو قرار داده است

لامین یامال روز به روز در حال پیشرفت است و به یکی از مهره‌ های کلیدی تیم ژاوی تبدیل شده. از تابستان گذشته تاکنون تغییرات زیادی در وضعیت لامین یامال در بارسلونا ایجاد شده است.

او که در آن زمان تنها در لیست تیم اصلی بود، اولین بازی خود را در آوریل گذشته در برابر رئال بتیس انجام داد و کمی بعد به جوان‌ ترین بازیکن ترکیب اصلی تاریخ باشگاه تبدیل شد و جای خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی تیم ژاوی هرناندس تثبیت کرده است.

یامال فاش کرد که وضعیت بدنی‌ اش در طول ۱۰-۱۲ ماه گذشته به طور قابل توجهی تغییر کرده است. او در صحبت با موندو دپورتیوو گفت که بارسلونا به او برنامه‌ای داده که شامل گنجاندن ماهی بیشتر در رژیم غذایی‌ اش می‌ شود؛ کاری که لیونل مسی نیز در زمان ورود به کاتالونیا انجام می‌داد. «من در سال ۲۰۲۴ حدود چهار کیلو وزن اضافه کردم و دو سانتی‌ متر به قدم اضافه شد. الان ۱۸۱ سانتی‌ متر هستم. قبلا با دوستانم بیرون می‌ رفتم و هرچه می‌ خواستم می‌ خوردم، اما الان سعی می‌ کنم از توصیه‌ های باشگاه پیروی کنم و آب بیشتری می‌ نوشم و ماهی بیشتری می‌ خورم.»

واضح است که تغییرات رژیم غذایی لامین یامال در چند ماه گذشته به طور قابل توجهی به او کمک کرد تا به سطح خیلی خوبی برسد. بارسلونا از پیشرفت او بسیار راضی‌ است و امیدوار است که این روند برای سال‌ های طولانی ادامه داشته باشد.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری