امروز برابر است با :1403-02-30

فال ابجد چهارشنبه 12 اردیبهشت 1403 متولدین هر ماه

اگر شما هم از علاقمندان به فال ابجد هستید این فال را برای روز چهارشنبه 12 اردیبهشت بخوانید.

فال ابجد 12 اردیبهشت به ترتیب متولدین هر ماه

متولدین فروردین

مقصودتان خیلی زود حاصل می‌ شود و باید خودتان را آماده کنید. دست از رفتارهای ناشایست بر دارید که دیگران را از دور شما دور می کند. قصد دارید تا دست به کاری حرام بزنید و خودتان را در دردسر بیاندازید از دوستان ناباب به دور باشید تا خدای نکرده آسیبی به شما نرسد. این روزها فشار روی اعصابتان زیاد است اما باید بتوانید آرامش خودتان را حفظ کنید.

متولدین اردیبهشت

به زودی معاملات پر سود و منفعتی در زندگی برایتان رخ خواهد داد که شما را به مقامات بالا و شادمانی می رساند،، و آینده تان را به خوبی و خوشی می سازد سعی کنید؛ در زندگیتان به نیازمندان کمک رسانی کنید تا خداوند برایتان شادی و آرامش خاصی در زندگیتان سرازیر کند. مراقب مسائل مالی و شغلی خود باشید. اجازه ندهید قبل از اینکه دهانتان برای شکوه و شکایت گشوده شود، احساساتتان خودبه‌خود ناپدید شوند.

متولدین خرداد

شخصی می خواهد در زندگی شما را به نابودی و شکست مواجه کند و برایتان غم و اندوه فراوانی به وجود بیاورد،، بهتر است؛ حواستان را جمع کنید و گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید هیچگاه دست به مال حرام نزنید که زندگیتان را از هم خواهد پاشید. به خودتات تکیه کنید و امیدوار باشید. از مدعی بی مایه که وعده پوچ می‌ دهد دوری کنید.

متولدین تیر

قدر لحظات خوب زندگی تان را بدانید بهتر است؛ افکار منفی را از ذهن خود خارج کنید و هیچگاه در مسیر های نادرست راهی نشوید که باعث می‌ شود طالعتان به رنگ تیره و تار در بیاورد،، و شما را به نابودی برساند سعی کنید؛ همیشه در زندگی امیدتان به خداوند باشد تا به هدف خود نزدیک شوید. با شخصی برای همکاری یا ملاقاتی دست داده و موافقت می‌ کنید.

متولدین مرداد

طالعت نیک است. شخصی از راه دور به دیدار تان می آید و می خواهد به شما پیشنهاد فوق العاده عالی را بدهد بهتر است؛ به این پیشنهاد جواب مثبت بدهید،، که برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می‌ آورد و شما را از مشکلات و سختی‌ ها خیلی زود رها می سازد. نشست و برخاست با جمعی فقط شما را خسته می‌ کند و انرژی‌ تان را می گیرد. با خودتان مهربانتر باشید و به هر دعوتی پاسخ مثبت ندهید.

متولدین شهریور

به لطف خداوند به زودی گره از کارتان گشوده خواهد شد و گشایشی در آینده تان ایجاد می‌ شود که شما را به هدف و آرزوهای تان می رساند،، بهتر است؛ نگران نباشید زندگیتان به نحو احسن بسازید که به لطف خداوند تمام مشکلاتتان ازبین خواهد رفت. در مورد نیتتان یادتان باشد شما هیچ‌ وقت نمی‌ توانید همه را راضی کنید و دلشان را به دست آورید. بهتر است در این مورد خاص فقط خواست قلبی خودتان را در اولویت قرار دهید و تصمیمتان را عملی کنید.

متولدین مهر

طالعت خوب نیست. عده بسیار زیادی هستند که می خواهند برای تان مشکلات بزرگی در آینده به وجود بیاورد،، و شما را به نابودی و شکست مواجه کنند سعی کنید؛ در زندگی تان حواستان را جمع کنید و هیچگاه دست به کارهای نا صوابی نزنید. از شخصی هنری را یاد گرفته‌ اید، آن را بی چشم‌ داشت و رایگان به شخص دیگری یاد بدهید. برای شروع کاری تازه باید فکرتان را باز و دیدگاهتان را عوض کنید.

متولدین آبان

مقصودتان حاصل می شود اما باید بسیار صبور باشید و از عجله و شتاب دست بکشید که در این صورت پشیمانی به سراغتان خواهد آمد. زنی قصد دارد به شما آسیب برساند از او دوری کنید و مراقب خودتان باشید. به زودی اتفاقات خوب برایتان رخ می‌ دهد که هزار بار خدا را شکر خواهید کرد. مردم گاهی بدون اطلاعات کافی حرف زیاد می زنند، بیهوده حرص نخورید از این گوش بشنوید و از گوش دیگر بیرون کنید. یادتان باشد با عصبانیت کارهایتان فقط گره می خورد، انجام نمی‌ شود.

متولدین آذر

مقصودتان حاصل می شود و از اندوه رهایی میابید. سرمایه فراوان به دستتان میرسد که شما را از مشکلات مالی نجات می دهد. اگر از نظر قانونی مشکلاتی برایتان پدید آمده نگران نباشید که موفقیت با شماست. اگر همسرتان با شما ناسازگاری می کند نگران نباشید چرا که به زودی از رفتارهایش پشیمان می شود. توکلتان بر خداوند باشد تا رستگار شوید. قدر شخصی که بی‌ هیچ چشم‌ داشتی دوستتان دارد و همیشه چشم به راهتان است بدانید. این روزها حواستان به بچه ها باشد.

متولدین دی

مقصودتان حاصل می شود و خیلی زود به آرزوهایتان می‌رسیدو ارث و میراثی فراوان به دستتان میرسد و از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار می گیرید. به زودی فرد جدیدی وارد زندگیتان می‌شود که شادی و مسرت فراوانی را وارد زندگیتان خواهد کرد سعی کنید تا به بزرگتر هایتان احترام بگذارید. حواستان به همسایه تان باشد و از او احوالش را بپرسید، با این کار کمک بزرگی در حقش می‌کنید. در مورد نیتتان یادتان باشد اندک اندک جمع گردد وانگهی دریا شود.

متولدین بهمن

مقصود بدی دارید پس از آن بر حذر باشید که بلا و آفات نصیبتان خواهد شد. سرنوشت تان را قبول کنید و سعی نکنید برای نداشته‌ های تان کفر خداوند را بگویید چرا که هر آنچه که دارید هم از دست خواهید داد. از اعمال حرام و حرف های دروغ و ناسزا به دور باشید چرا که خودتان را به ورطه نابودی خواهید کشاند. شخصی که بسیار دوستش دارید این روزها در مورد مسئله مهمی با نظر شما بسیار مخالف است و دائم باهم بر سر این موضوع جنگ و جدل می‌ کنید.

متولدین اسفند

مقصودتان نیک است و بخت و اقبال خوبی در انتظارتان است. اگر از کسی دل چرکین و آزرده خاطر هستید به زودی به جانب شما خواهد آمد و از کارش عذر خواهی می‌ کند. پولی به دستتان می رسد که خیلی زود هم آن را از دست خواهید داد. اگر قصد دارید تا معامله ای را آغاز کنید بسیار مراقب باشید. در مورد نیتتان فعلا زمان مناسبی برای مطرح کردن خواسته تان نیست. برای رفع یک مشکل خانگی از یک متخصص کمک خواهید گرفت.

اشتراک گذاری