امروز برابر است با :1403-04-26

فال ابجد سه شنبه 15 اسفند 1402 متولدین هر ماه

فال ابجد سه شنبه 15 اسفند 1402 را بخوانید.

متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ د

تعبیر: قصد و نیتت خوب است. رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید شما می توانید خیلی زود به هدف ها و خواسته های تان دست پیدا کنید،، و تمام غم و اندوه زندگی را از بین ببرید بهتر است؛ نسبت به زندگی تان بدبین نشوید و کارهای تان را به طور مرتب و منظم به انجام برسانید. فراموش نکنید که با یک برنامه ریزی مناسب و عاقلانه از عهده بزرگترین کارها بر می آیید. در مورد تصمیمی که گرفته اید در اطرافتان با سدی از مخالفت و سرسختی دیگران روبرو می شوید. در آینده‌ ای نزدیک اتفاقاتی پیش خواهد آمد که شما را از نزدیکانتان دور می کند.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: آ ‌آ ‌د

تعبیر: از نا امیدی و اندوه بر حذر باشید و خودتان را به خداوند بسپارید. اگر هم اکنون مشکلاتی در زندگی تان وجود دارد مطمئن باشید که به کلی برطرف خواهد شد. قدم در راهی می‌گذارید که شما را به اهدافتان خواهد رساند اما در این راه کاملاً تنها هستید پس خودتان را آماده کنید. مسئله ای پیش می آید که به شما وقت کافی می دهد تا بیشتر درباره نوع روابط تان بیندیشید و عاقلانه تر تصمیم بگیرید. بهتر است در جمع درد و دل نکنید که بعدا پشیمان نشوید. بعضی از آدم ها بی تکرار هستند، مراقب رفتار و زبانتان باشید چیزی نگویید که پشیمان بشوید.

متولدین خرداد

ابجد فال شما: آ ج ب

تعبیر: با این مقصودی که دارید به اهدافتان نخواهید رسید و فقط دردسر هایتان بیشتر خواهد شد پس از آن صرف نظر کنید. اگر فردی غم و اندوهی به شما رسانده به زودی از کارش پشیمان شده و عذر خواهی می کند پس در صدد تلافی عملش نباشید. اگر پولی به دستتان رسید باید مقداری از آن را صرف امور خیریه کنید. یک کمک کوچک شما به شخصی دنیایش را از این رو به آن رو می کند. برای انجام کاری نیاز به کسب اجازه دارید، سرخود کاری انجام ندهید. در مورد یک مسئله مالی باید حواستان را جمع کنید، از هیچکس توقع نداشته باشید جز خودتان، وگرنه دلسرد می شوید.

متولدین تیر

ابجد فال شما: ب ج د

تعبیر: طالعت نیک است. روزگار بر وفق مراد شماست به زودی به مقصود خود دست پیدا خواهید کرد،، و شادی و آرامش را در زندگیتان به وجود می آورید شما فرد عاقل و باهوشی هستید به زودی در مسیرهای درست زندگی راهی می‌ شوید،، و خوشبختی را در زندگی تان جاری می سازید. فرصتی برای جبران اشتباهی فراهم می شود بهتر است از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنید. از کندی کارها ناراحت نباشید بلکه از این فرصت استفاده کنید و بیشتر نحوه انجام کار را مورد مطالعه قرار دهید. سرگرم روزمرگی نشوید.

متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: ایمانتان به خداوند باشد و در هیچ کاری توکلتان را از دست ندهید تا نتایجی که می‌ خواهید نصیبتان شود. شاید تصمیم به انجام کارهایی داشته باشید که به هیچ عنوان برایتان مناسب نیست از این کار صرف نظر کنید که آسیب خواهید دید. به نصیحت های بزرگتر هایتان گوش فرا دهید و خود خواه نباشید. یکی از دوستان بدون اینکه به شما بگوید نیاز به کمکتان دارد بهتر است به او توجه کنید و او را از مخمصه ای که دچارش شده برهانید. به هر ترتیبی که شده ورزش را در برنامه روزانه تان بگنجانید. به خودتان بیشتر اهمیت بدهید، جسمی و روحی.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ ب د

تعبیر: از جانب فردی بزرگ کمک مالی به شما خواهد رسید که می‌تواند زندگیتان را دگرگون کند اما مراقب باشید که این پول را بیهوده از دست ندهید. وصلت و ازدواج برای یکی از عزیزان تان در پیش است که بسیار او را به سعادت خوشبختی می رساند. اگر متاهل هستید نورسیده ای در راه دارید. کاری که انجامش مدت زیادی از شما وقت گرفته به پایان می برید و بالاخره احساس رهایی می کنید. اجازه ندهید شخصی با رفتارش به شما توهین کند. سکوت حدی دارد، سرتان را بالا بگیرید و حرفتان را بزنید. خبری می شنوید که به شما در یک تصمیم گیری مهم کمک می کند.

متولدین مهر

ابجد فال شما: ب آ آ

تعبیر: اگر تصمیم به جابه جایی و یا انجام کار جدیدی را دارید بهتر است استخاره کنید و با افراد آگاه مشورت نمایید تا خدایی نکرده در دردسر نیفتید. پولی که می خواهید به دستتان می رسد اما این امر کمی زمان می‌برد، بهتر است هم اکنون برای آن برنامه‌ریزی خاصی نداشته باشید. برای انجام کاری مجبور به پرداخت هزینه ای می شوید. مدتی است که اصرار دارید برخلاف جریان آب شنا کنید و این یعنی با دیگران جنگیدن. متاسفانه تاکنون پیشرفتی نداشته اید و فقط سدی عمیق بین خود و دیگران ایجاد کرده اید. کمی فکر کنید تا مشکل را پیدا کنید.

متولدین آبان

ابجد فال شما: ب ب ب

تعبیر: مقصود نیکویی دارید اما شاید بخت و اقبال با شما یار نباشد و در این راه به موفقیت نرسید پس بهتر است فعلاً از آن صرف نظر کنید. اگر به دنبال رسیدن به مال و سرمایه هستید مطمئنا باید بیشتر تلاش کنید و از تنبلی دست بکشید. به زودی به سعادت و خوشبخت خواهید رسید اندکی صبور باشید. وقت آن رسیده که با نگرشی نو و متفاوت به جنگ مشکلات بروید و در این راه از کمک دوستان هم بهره بگیرید. در مورد تصمیم های لحظه ای بیشتر احتیاط کنید و اگر در مورد گام بعدی تان مطمئن نیستید، حتما در تمام زمینه ها تحقیق کنید. از نظر عاطفی به یک تحول بزرگ دست می یابید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: آینده خوبی دارید. شانس به شما رویی می آورد،، شما خیلی زود به آرامش و آسایش دست پیدا خواهید کرد و شادی را در زندگی تان به دست خواهید آورد،، اگر قصد انجام معاملات پولی و مالی را دارید به زودی این کار را به انجام خواهید رساند، و سود و درآمد بسیار عالی در زندگی به دستتان خواهد رسید. ایده خوب و تازه ای که دارید، به شما کمک می کند از مشکلات به راحتی عبور کنید تا جایی که به برداشتن قدم های بعدی فکر می کنید. روی کمک اطرافیان تان بیشتر حساب کنید. بی خبری از شخصی کلافه تان کرده، راهی پیدا می کنید تا با این وضع کنار بیایید.

متولدین دی

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: طالعت روشن است. بخت و اقبال خوبی در پیش رو دارید،، به زودی در آینده به موفقیت های بالایی در زندگی تان خواهید رسید ازدواجی در پیش رو دارید که آینده تان را به طور کلی خواهد ساخت، و شما را به موفقیت های بالایی در امورات زندگی خواهد رساند. برای گریز از جواب دادن به شخصی دائم در حال فرار هستید. این وضع بچگانه را پایان دهید و کاری که باید انجام دهید. دلتنگی برای شخصی کلافه تان می کند. سرتان را با هر چیزی که برایتان خوب است گرم کنید. پادکست گوش کنید، فیلم ببینید، کتاب بخوانید یا ورزش کنید.

متولدین بهمن

ابجد فال شما: ج ب آ

تعبیر: طالعت خوب نیست. شخصی درصدد شماست و می خواهد شما را به دردسر های فراوانی در زندگی مواجه کند،، باید مراقب خود باشید تا هیچ مشکلی در آینده برایتان به وجود نیاید، هیچ گاه راز دل تان را با کسی در میان نگذارید ممکن است برای تان در زندگی مشکل ساز شود. برای نیکی کردن دلتان را صاف کنید و از شخصی که به او کمک می کنید توقعی نداشته باشید. نتیجه کار نیکتان را اینجا و حالا نمی گیرید. نتیجه اش را بعدها و از جای دیگری دریافت خواهید کرد. شخصی با رفتار جدیدش شما را غافلگیر می کند.

متولدین اسفند

ابجد فال شما: ج ب ج

تعبیر: طالع خوبی دارید. اگر قصد رفتن به سفر را دارید به زودی این سفر را راهی خواهید شد،، که برایتان موفقیت و سربلندی را به وجود می آورد باعث می شود شادی و خوشبختی نصیبتان شود بهتر است؛ در زندگی برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. برای یک تغییر آماده باشید. در مورد رابطه احساسی تان یادتان باشد، حرف با عمل باید یکی باشد. کسی که فقط حرف می زند و عمل نمی کند، رابطه را رو به سردی می برد. یک گره مالی باز می شود و خیالتان از مسئله ای راحت می شود. اوضاع بر وفق مرادتان است.

اشتراک گذاری