امروز برابر است با :1403-04-26

حساب این افراد 20 میلیون تومان شارژ می‌ شود

عباس علی آبادی نمایشگاه بهاره ادامه طرح عید تا عید وزارت صنعت معدن و تجارت است. وی در آیین افتتاح نمایشگاه بهاره امسال از برپایی ۳۶۰ نمایشگاه بهاره در سراسر کشور خبر داد و افزود: ۳۰ هزار غرفه در در این نمایشگاه‌ ها فعال است.

او گفت: در وزارت صمت شرایط را به گونه‌ ای فراهم کنیم که امسال تولید کننده و مصرف کننده هر دو از نمایشگاه بهاره بهره‌مند شوند.

علی آبادی با بیان اینکه خرید اعتباری با همکاری اصناف برای مردم فراهم شده است تا بتوانند از این فرصت برای خرید اقلام مورد نیاز خود بدون پرداخت هزینه بیشتری استفاده کنند، افزود: عده‌ ای از فروشندگان برای پیوستن به طرح کارت اعتباری با ثبت نام در سایت عید تا عید اقدام کرده‌ اند و هم اکنون مبلغ کارت اعتباری ۲۰ میلیون تومان است که به دنبال افزایش اعتبار هستیم.

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در خصوص کالا‌های اساسی از جمله شکر هماهنگی با وزارت جهاد کشاورزی صورت گرفته است و در این نمایشگاه‌ ها و میادین شهرداری عرضه با قیمت مصوب صورت می‌ گیرد.

علی آبادی همچنین درباره نمایشگاه بهاره گفت: تلاش کردیم شرایطی را فراهم کنیم که امسال هم مردم خرید مناسب‌ تر و هم فروشندگان فروش بهتری داشته باشند. در همین راستا فروش اعتباری مهم‌ ترین موضوعی است که امسال محقق شده است. رقم این اعتبار فعلا ۲۰ میلیون تومان است، اما این رقم در شان مردم عدد بالایی نیست و تلاش می‌ کنیم این رقم افزایش یابد.

منبع:آرمان ملی

اشتراک گذاری