امروز برابر است با :1403-03-05

به این دلیل مسی رونالدو را رقیب خود نمی داند!

لیونل مسی در مستند خودش عنوان کرد که خود را رقیب کریستیانو رونالدو نمی‌ داند و پیش از این نیز گفته بود که رقابت این دو فوق‌ ستاره دنیای فوتبال ساخت رسانه‌ ها است.

مستند «جام‌ جهانی مسی: ظهور یک اسطوره» که بخش اولش در تاریخ ۲۱ فوریه ۲۰۲۴ منتشر شد، سفر تماشایی لیونل مسی و تجربه ۵ جام‌ جهانی و رسیدن به پر افتخارترین جام فوتبال در سال ۲۰۲۲ را روایت می‌ کند. مسی در این مستند از برخی از تجربیات شخصی در تیم ملی کشورش و چالش‌ هایی که با آنها روبرو بود حرف می‌ زند اما بخشی که این روزها برجسته شده صحبت اسطوره آرژانتینی در مورد رقابتش با کریستیانو رونالدو است.

مسی می‌گوید: «من رونالدو یا هیچ بازیکن دیگری را رقیب خود نمی‌ بینم. من همه را همکار می‌دانم زیرا هدف همه ما یکسان است و همه به دنبال پیروزی هستیم. من در مورد خودم صحبت نمی‌ کنم. اینکه من بهترین باشم یا نه به مردم بستگی دارد. پدر بزرگم یک بار به من گفت: مردها نباید در مورد خودشان صحبت کنند، و من هم وقتی بزرگ می‌ شدم این کار را نکردم.»

مسی در سال ۲۰۱۵ نیز به شورت‌ لیست گفته بود: «رقابتی نیست. این چیزها را رسانه‌ ها ساخته‌ اند. هر دوی ما می‌ خواهیم بهترین عملکردها را برای باشگاه‌ هایمان داشته باشیم. مسی در مقابل رونالدو نیست، هیچوقت نبود.»

مسی و رونالدو به مدت دو دهه دنیای فوتبال را تسخیر کرده بودند و رقابت این دو نفر باعث جذابیت هرچه بیشتر فوتبال شد. سالهاست که هواداران جهان بر سر اینکه کدام‌ یک بازیکن بهتری است با هم بحث می‌ کنند و این بحث هیچ وقت به نتیجه نرسید.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری