امروز برابر است با :1403-03-26

این کادیلاک مدرن از سیستم سوپر کروز بهره می گیرد

پس از رونمایی از کادیلاک لیریک که یکی از اولین خودروهای برقی جنرال موتورز با موتور اولتیوم بود، اکنون نوبت به معرفی برادر کوچک‌ تر آن یعنی اوپتیک رسیده است. باوجود اشتراکاتی که این خودرو با شورولت دارد، اما کادیلاک تقریباً از هر نظر یک پله بالاتر است.

کادیلاک اوپتیک دارای سیستم چهار چرخ محرک استاندارد و سیستم کمک‌ راننده استاندارد سوپر کروز و همچنین ۳۰۰ اسب بخار قدرت و ۴۸۲ کیلومتر برد است که از هر دو جنبه بیشتر از شورولت آکوئیناکس برقی است. اوپتیک و همتای شورولت آن می‌ توانند با همان سرعت شارژ سریع ۱۵۰ کیلوواتی DC شارژ شوند.

اما از نظر بصری، کادیلاک در مقایسه با برادرش کاملاً متفاوت است. نمای بیرونی شبیه مدل بزرگ‌ تر لیریک است. عناصر نورپردازی عمودی کادیلاک نمای جلو را پر کرده‌ اند، در حالی‌ که قسمت عقب مانند یک اسکلید IQ کوچک‌ شده به نظر می‌ رسد.

فضای داخلی حتی یک پله بالاتر از لیریک است. صفحه‌ نمایش بزرگ ۳۳ اینچی مورب بخش زیادی از توجهات را در این بخش به سمت خود جلب می‌ کند. پوشش برخی از سطوح کابین اوپتیک به‌ صورت ۱۰۰ درصدی، بازیافتی هستند. ویژگی‌ های استاندارد نیز اوپتیک را به آنچه هست تبدیل می‌ کنند.

این اولین خودروی کادیلاک خواهد بود که از سوپر کروز به‌ صورت استاندارد استفاده می‌ کند، که قابلیت بسیار مهمی است. سیستم صوتی با ۱۹ بلندگو نیز به‌صورت استاندارد وجود دارد که بالاتر از سیستم صوتی لیریک با هفت بلندگو است.این خودروی جذاب کادیلاک با قیمت اولیه و احتمالی ۵۴ هزار دلار (معادل ۳ میلیارد و ۱۹۰ میلیون تومان) به بازار خواهد آمد. تولید این کراس اوور الکتریکی اواخر پاییز امسال آغاز خواهد شد و پس از آن به نمایندگی‌ ها می‌ رسند.

منبع: خبر آنلاین

اشتراک گذاری