امروز برابر است با :1403-04-27

این هواپیمای بوئینگ به ویلایی دو خوابه لوکس تبدیل شد!

مردی روسی هواپیمای جت بوئینگ ۷۳۷ را که متروک مانده بود به ویلای لوکس و خیره‌کننده‌ ای تبدیل کرد.

نادیا زکالوند: اگر از بالا به صخره‌ ای در جزیره اندونزی بالی که ۱۵۰ متر بالاتر از سطح دریاست نگاه کنید، ویلا جت خصوصی با گیاهان معلق بسیار زیبایی می‌ بینید که نتیجه تبدیل جت بوئینگ ۷۳۷ به ویلایی لوکس و تجملی است.

تبدیل هواپیما هایی که دیگر از کار افتاده به خانه، رستوران یا حتی موزه کار جدیدی نیست، اما «فلیکس دمین» طراح سایت روسی که در جزیره بالی اندونزی زندگی می‌ کند، معماری بی‌ سابقه‌ ای در این هواپیما انجام داده و آن را به ویلایی دو خوابه لوکس و بی‌ نظیر روی دماغه صخره‌ ای که خط ساحلی بالی را از آنجا به‌ راحتی می‌ توان دید تبدیل کرده است.

این مرد روسی، هواپیما را از یک سرمایه‌ دار اندونزیایی خریده بود و آن را به محل زندگی خود در جزیره بالی منتقل کرد. به گفته او، فقط جا به‌ جایی این هواپیمای بازنشسته دو ماه طول کشید. او با کمک متخصصان بوئینگ، تمام قطعات هواپیما را پیاده کرد تا بتواند آن را از جاده‌ های بسیار باریک بالی جا به‌ جا کند.

وقتی «فلیکس دمین» موفق به انتقال هواپیما به یکی از صخره‌ های بالی شد، او کار معماری این هواپیما و تبدیل آن به ویلا را شروع کرد.کابین خلبان به سرویس بهداشتی و حمام شیکی تبدیل شد که از آنجا آسمان و اقیانوس قابل مشاهده بود. یکی از بال‌ های آن هم به تراس با موانع شیشه‌ ای شفاف تغییر کاربری پیدا کرد. البته خیلی از افراد این ویلا جت را نا ایمن می‌ دانند اما این مرد روسی خاطر نشان کرد که تمام قوانین ایمنی را رعایت کرده است.دمین، این ویلا جت را قرار است به گردشگران شبی ۶۰۰ دلار، بدون امکانات ویژه و ۷۰۰۰ دلار با تسهیلات اجاره دهد.

منبع این خبر

اشتراک گذاری