امروز برابر است با :1403-04-27

این لندروور زیبا در ۳٫۸ ثانیه به سرعت صد کیلومتر می رسد!

لندروور دیفندر Octa به‌عنوان قدرتمندترین نسخه این مدل معرفی شد. این SUV جدید به‌ جز افزایش در قدرت، مجهز به یک سیستم تعلیق اصلاح‌ شده است که نهایت قدرت آفرودی لندروور را به اجرا بگذارد.

قدرتمندترین لندروور دیفندر به نام Octa، دارای شاسی ۶D Dynamics این شرکت است که پیچ‌ و خم بدنه را حذف می‌ کند و در عین حال اتصال سیستم تعلیق را برای بهترین عملکرد خارج از جاده به حداکثر می‌ رساند. این خودرو ۱٫۱ اینچ بالاتر و ۲٫۷ اینچی عریض‌ تر از نسخه استاندارد دیفندر قرار دارد و بازوهای متقاطع بلندتر و قوی‌ تر و دمپرهای فعال منحصر به‌ فرد دارد. قدرت ترمز گیری از ترمزهای ۱۵.۷ اینچی جلو با کالیپرهای شش پیستونه برمبو حاصل می‌ شود.

لندروور ادعا می‌ کند که Octa می‌ تواند در ۳٫۸ ثانیه به سرعت صد کیلومتر بر ساعت برسد. حداکثر سرعت آن به ۲۵۰ کیلومتر بر ساعت محدود شده است. لاستیک‌ های سی و سه اینچی گودیر Advance All-Terrain که به‌ طور خاص برای Octa ساخته شده‌ اند، در زیر قوس عضلانی چرخ‌ ها قرار دارند. سپرهای باز طراحی شده زوایای ورود و خروج دیفندر را بهبود می‌ بخشند. طراحی جدید جلو پنجره جریان هوا را در زیر کاپوت افزایش می‌ دهد.

در داخل، دیفندر Octa دارای صندلی‌ های پرفورمنس جدید با پشتیبانی بیشتر و تکیه‌ گاه‌ های سر یکپارچه است. این شرکت فناوری صوتی Body and Soul Seat خود را برای اولین بار در دیفندر ارائه می‌ کند.

تریم ویژه‌ ای از Octa که تنها در سال اول تولید در دسترس است، دارای جزئیات فیبر کربنی برای حروف کاپوت، ورودی هوا، پشتی صندلی‌ های جلو و تزئینات کنسول وسط است. این خودرو همچنین با رینگ‌ های آلیاژی ۲۰ اینچی و تایرهای پیشرفته All-Terrain عرضه می‌ شود.


دیفندر Octa که نام خود را از شکل هشت‌ وجهی الماس گرفته است، اولین نمایش عمومی خود را هفته آینده در جشنواره سرعت گودوود ۲۰۲۴ از ۱۱ تا ۱۴ جولای انجام خواهد داد. قیمت اولیه آن از ۱۵۲ هزار دلار (معادل ۹ میلیارد و ۲۷۵ میلیون تومان) آغاز خواهد شد. دیفندر Octa ادیشن وان نیز ۱۶۷۸۰۰ دلار معادل ۱۰ میلیارد و ۲۳۵ میلیون تومان قیمت دارد.

منبع: خبر آنلاین

اشتراک گذاری