امروز برابر است با :1403-03-26

این قابلیت جدید اینستاگرام مزاحمان را محدود می کند!

اینستاگرام قابلیتی را معرفی کرده است که بر اساس آن می توانید تعاملات خود را با افرادی که جزو دوستان نزدیک (Close Friends) نیستند محدود کنید. بنابرین تنها کامنت‌ ها، پیام‌ های دایرکت، پاسخ‌ به استوری، تگ‌ ها و منشن‌ های دوستان نزدیک برای شما قابل مشاهده خواهند بود.

سایر فالوورها همچنان می‌ توانند با پست‌های شما تعامل داشته باشند، اما کامنت‌ و پیام‌ های آنها برای کسی قابل مشاهده نخواهد بود. کاربران می‌ توانند از آن برای محدود کردن فعالیت‌ های افراد مزاحم بهره‌ مند شوند.

در صورتی که این قابلیت فعال بماند، یادآوری می‌ شود که آن را در مدت زمان مشخصی خاموش کنید. همچنین می‌ توانید طوری تنظیم کنید که تعاملات فالوورهای جدید و یا حساب‌ هایی را که جز فالوورهای شما نیستند محدود شوند.علاوه بر این، می‌ توان حساب‌ های خاصی را بدون مسدود کردن آن‌ ها محدود کرد.

این حساب‌ ها متوجه نمی‌ شوند چه زمانی آنلاین هستید یا پیام‌ های آن‌ ها را مشاهده کرده‌ اید یا خیر. علاوه بر این، پیام‌ های آن‌ ها در دایرکت نمایش داده نمی‌ شود، در عوض به قسمت درخواست‌ های پیام (Message Requests) منتقل می‌ شوند. کامنت‌ های جدید آنها در پست‌ های شما فقط برای شما و خودشان قابل مشاهده خواهد بود، و زمانی که قصد تگ یا منشن کردن شما را دارند، با پیامی مبنی بر اینکه کاربر مقابل اجازه این کار را به همه نداده است روبرو می‌ شوند.

منبع: تکفارس

اشتراک گذاری