امروز برابر است با :1403-04-26

امباپه مهمان شام امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه می شود

نشریه لو پاریزین در خبری مدعی شد کیلیان امباپه قرار است فردا با امانوئل مکرون رئیس جمهور کشور فرانسه و امیر قطر دیدار کند و در ضیافت شام مشترک حاضر شوند. گفته می شود کیلیان امباپه توسط شخص امانوئل مکرون به این دیدار دعوت شده است.

سال گذشته هم در روزهایی که همه چیز برای انتقال امباپه به رئال مادرید نهایی شده بود یک ضیافت شام تمام معادلات را به هم ریخت. این نخستین بار در دنیای فوتبال بود که رئیس جمهوری یک کشور وارد پنجره نقل و انتقالاتی دنیای فوتبال می‌ شود و از یک بازیکن می‌ خواهد که در تیم خود باقی بماند.

هرچند این اتفاق در نوع خود بسیار عجیب بود اما وقتی صحبت در مورد کیلین امباپه، یکی از ستارگان جهان فوتبال صحبت می شود همه چیز امکان پذیر است. کیلیان امباپه در حالی که تقریبا کار انتقال او به باشگاه رئال مادرید تمام شده بود، در تغییر موضعی غیرقابل پیش‌ بینی قرارداد خود را با پاری‌ سن‌ ژرمن تمدید کرد تا هواداران رئال مادرید حداقل برای مدتی از عدم حضور او نا امید شوند.

این در حالی است که حتی جزئیات قرارداد امباپه هم در برخی رسانه‌ ها با شرایط مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو پاداش امضا رایگان و دستمزد خالص ۱۹ تا ۲۲ میلیون یورو به علاوه ۱۵ میلیون یورو پاداش برای کسب توپ طلا اعلام شده است.

اشتراک گذاری