امروز برابر است با :1403-05-02

آیا یوفا تصمیم به محروم کردن جود بلینگام خواهد گرفت!

احتمال دارد که یوفا تصمیم به محروم کردن جود بلینگام به‌ خاطر رفتارش پس از گلزنی برابر اسلواکی بگیرد.

تیم ملی انگلیس شب گذشته در چار چوب مرحله یک هشتم رقابت‌ های جام ملت‌ های اروپای ۲۰۲۴ روبروی تیم ملی اسلواکی به میدان رفت و موفق شد در یک بازی جذاب و تماشایی و پس از ۱۲۰ دقیقه تلاش با نتیجه ۱-۲ برابر این تیم به پیروزی برسد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود.

در حالی که به نظر می‌ رسید کار انگلیس در یورو به پایان رسیده و همه منتظر شنیدن سوت داور بازی و سود اسلواکی به عنوان تیم شگفتی‌ ساز به مرحله بعدی بودند، این بلینگام بود که توانست با یک ضربه درخشان و تماشایی دروازه حریف را باز کند و تیمش را در بازی نگه دارد.

او پس از این گل بسیار خوشحال بود اما حرکتی غیر اخلاقی انجام داد که باعث شد انتقادهای بسیاری از او مطرح شود، خصوصا که این حرکت رو به نیمکت تیم ملی اسلواکی انجام شد. هرچند او پس از پایان این دیدار با انتشار پستی در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) در این باره نوشت: «این یک شوخی خودمانی با تعدادی از دوستان نزدیکم بود که در ورزشگاه حضور داشتند. فقط می‌ توانم به تیم ملی اسلواکی به‌ خاطر نحوه بازی امشبش احترام بگذارم.»

اما این اظهارات نتوانسته است مقامات یوفا را متقاعد کند و حالا ابولا خبر داده که کمیته انضباطی یوفا در حال بررسی این صحنه است و این احتمال وجود دارد که محرومیتی را برای او به دنبال داشته باشد. گفته می‌ شود که اگر داور بازی این صحنه را دیده بود می‌ توانست بلینگام را با کارت قرمز مستقیم از زمین اخراج کند.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری