امروز برابر است با :1403-05-02

آنتوان گریزمن ترسی از رویارویی با اسپانیا ندارد!

آنتوان گریزمن ستاره تیم ملی فرانسه برای مقابله با اسپانیا در مرحله نیمه‌ نهایی یورو ۲۰۲۴ آماده است.

تیم ملی فرانسه به ضعیف‌ ترین شکل ممکن به جمع ۴ تیم برتر یورو ۲۰۲۴ راه یافته است. آنها پس از به ثمر رساندن تنها دو گل در مرحله گروهی، در گروه D دوم شدند و دو مرحله حذفی را هم به سختی طی کردند. یک گل به خودی باعث شد که بلژیک را در مرحله یک‌ هشتم نهایی پشت سر بگذارند و مقابل پرتغال هم در مرحله یک‌ چهارم نهایی با ضربات پنالتی پیروز شدند.

فرانسوی‌ ها در مقایسه با عملکرد چشمگیر اسپانیا حرفی برای گفتن در یورو ۲۰۲۴ نداشته‌ اند اما آنتوان گریزمن مطمئن است که سطح بازی و تجربه آنها در این نبرد سخت به کمکشان خواهد آمد و آنها را پیروز میدان خواهد کرد. به گزارش موندو دپورتیوو، گریزمن گفت: «اسپانیا تیم بزرگی دارد اما هیچ تیمی ترسناک نیست. ما به خودمان اعتماد داریم و هر کاری برای رسیدن به فینال می‌ کنیم. یک بازی تا رسیدن به فینال باقی‌ ست. واقعا فوق‌ العاده است که همیشه بین ۴ تیم برتر هستیم. باید از این تیم فرانسه لذت ببریم زیرا می‌ تواند پیروز شود.»

اسپانیا و فرانسه از سال ۲۰۱۲ در جام ملت‌ های اروپا به مصاف هم نرفتند، و در آن دیدار لاروخا رقبای خود را در یک‌ چهارم نهایی حذف کرد و از عنوان قهرمانی اروپایی خود در سال ۲۰۰۸ دفاع کرد.

منبع: خبر ورزشی

اشتراک گذاری