امروز برابر است با :1401-05-20
وکیل در کرج

وکیل خوب در کرج خانم و آقا با تجربه

مجله چرخونکی : آگاهی و علم وکلا، در حوزۀ مسائل حقوقی، همواره به کمک مردم می‌آید تا با کمترین ضرر و زیان مالی و به دور از کوچکترین آسیبی، افراد را به حقوق خود آشنا کرده و در راستای استیفای حق آنها بکوشند.گاهی عدم کمک گرفتن از یک وکیل به بهانه‌های واهی، اعم از حق الوکاله‌های بالا یا اعتقاد نداشتن به کار وکلا، می‌تواند خسارت‌های جبران ناپذیری در پی داشته باشد.

در پرونده های حقوقی بدون حضور موکل وکیل می تواند ضمن اعلام وکالت و ارائه لایحه از موکل خود دفاع کند . اما در پرونده های کیفری ، خود متهم باید حضور داشته باشد و تا زمانیکه تحقیقات مقدماتی به پایان نرسیده وکیل حق دخالت ندارد و با اتمام مراحل دادرسی و تحقیقات مقدماتی او می تواند وارد پرونده شود . علت این مسئله هم این است که چون موکل متهم به انجام جرمی کیفری است وکیل نمی تواند پاسخگوی اتهام او باشد و او خودش باید نسبت به این مساله پاسخگو باشد.

ویژگی بهترین وکیل در کرج چیست ؟

بهترین وکیل کرج باید یک روانشناس خوب باشد تا بتواند موکل یا مراجعه کننده خود را از نظر روانی تحلیل کند و آن را با فن سخن رانی تلفیق نموده و قدرت و اعتماد به نفس را هم به عنوان یک لازمه برای کار خود داشته باشد.
بهترین وکیل کرج در ارائه تحلیل یک پرونده به موکل خود چیزی بگویند که به حقیقت نزدیکتر است نه چیزی که موکل آنها دوست دارد که بشنود زیرا این گونه از افراد نه تنها منجر به اتلاف وقت موکل خواهند شد بلکه باعث می شود که زمان زیادی صرف بازگرداندن موکل به واقعیت خواهند شد بنابراین بهتر است از همان ابتدا موکل را با واقعیت یک پرونده اگر عاقبت خوبی نخواهد داشت و یا دارای یک نتیجه مثبت است آگاه نمود.

بهترین وکیل و کم هزینه ترین و سریعترین راه حل را پیشنهاد میکند

وکیل پس از بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و صحبت های لازم با موکل برای حل مشکل پیش آمده باید چندین راه حل قانونی را روی میز داشته باشد. همچنین علاوه بر مراجع قضایی ابتدا باید سعی کند موضوع پیش آمده را با مذاکره و لاوی گری به نتیجه برساند.

وکیل خانم یا آقا ؟

در حال حاضر، در هر کدام از حوزه‌های تخصصی وکالت وکیل آقا و یا خانم متخصص به فراوانی وجود دارد و افراد براساس علاقه و میل خود می‌توانند در پرونده های مختلف وکیل خانم و یا آقا انتخاب کنند. معمولا خانم‌ها به خصوص در پرونده های خانواده ترجیح می‌دهند که وکالت خود را به وکیل خانم بسپارند، در حالی که در پرونده های کیفری با توجه به ماهیت خشن خود، مردم عمدتاً آقایان را برمی‌گزینند.

وکیل خوب خانم در کرج شاید در این موار متمایز باشد .

خانم ها دقیق تر هستند .
خانم ها کمتر اهل زند و بند هستند در نتیجه قابل اعتماد تر هستند .
خانم ها درک بهتر نسبت به مسایل احساسی یک پرونده دارند.
در پرونده های خانوادگی می توانند با موکل همدلی کنند .

وکیل پایه یک دادگستری خانم

حسب علم و تجربه ای که دارد برای مشاوره اقدام می کند و این از مواردی است که بسیار اتفاق می افتد. گاهی نیز افرادی برای دختر یا خواهر خود دنبال وکیل خانوم هستند و ترجیح می دهند یک وکیل خانم پایه یک دادگستری در دادگاه کنار خانواده ایشان باشد .

آیا مشکل شما با وکیل تلفنی حل می شود ؟

رجوع به وکیل برای دنبال کردن و احقاق حقوق مدنی و کیفری، به غیر از آگاهی تام وکیل بر همه مـوارد حقوقی و قانونی، از آنجا رونق یافت که معـمولاً مردم فرصت و هزینه ضـروری برای دنبال کردن شخصی کارها قانونی خود در اختیار نداشتند. با دقت به این موضوع، اقسام مشاوره های حقوقی تلفنی و اینترنتی نیز گسترش پیدا کرد. ولی چنان چه فکر می نمایید کماکان روش مشاوره حقوقی حضوری برای شما بهـتر هست و مناسـب تر به سرانجام می رسید،
مشاوره حقوقی حضوری برای چه اشخاصی مناسب می باشد؟
اگر شما مشکلتان بیشتراز یک پرسش معمولی هست و نیاز به توضیح در مـورد آن دارید.
اگر سؤالات بیشتری در مـورد مساله خود دارید.
اگر برای اعتماد به وکیل خود نیاز به دیدار رو به رو با او را دارید.
اگر مدارک و اسناد بیشتری را می بایست به ملاحظه وکیل مورد نظـرتان برسانید.
در اینصورت برترین مورد برای شما مشاوره حقوقی حضوری می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *